Bebek Bakımı ve Bebek Günlük Uygulaması

Bebek Bakımı ve Bebek Günlük Uygulaması

Bebeğinizin boy ve kilo, günlük uyku, bez, emzirme ve beslenme gelişimini takip edebileceğiniz bebek günlük uygulamasıdır. Uygulama içinde günlük, haftalık ve aylık kayıtlar oluşturarak bebeğin gelişim grafiklerini ve kayıtlarını kolayca inceleyebilirsiniz.

Uygulama içinde aynı zamanda bebekli anneler için soru-cevap bölümü de bulunuyor. Buradan diğer annelere sorular sorabilir veya annelerin sorduğu sorulara cevap verebilir ve cevapları okuyarak daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Uygulama internetsiz çalışabilir. Böylece internetiniz olmasa bile bebeğinizin günlük kayıtlarını tutmaya devam edebilir ve eski kayıtlara ulaşabilirsiniz.

Bebeğiniz için uygulama içinde uyku takibi, boy kilo ve baş çevresi takibi, bez değiştirme takibi, emzirme takibi, beslenme takibi, banyo takibi, ilaç takibi, süt sağma takibi, oyun ve etkinlik takibi ve ateş takibi işlemleri bulunuyor. Bu kayıtları tutarak geçmişe dönük grafiklerle desteklenmiş analizlere ve verilere ulaşabilirsiniz.

Aynı zamanda uygulama içinde kategorilere ayrılmış şekilde bebek bakımı için yazılmış bir çok konu ve yazı mevcut. Bu yazıları okuyarak bebeğiniz ile ilgili daha fazla bilinç sahibi olabilirsiniz.

Uygulama içinde kayıtlar ve günlük not almalar için takvim de mevcut. Böylelikle takvimde hangi gün neler olduğunu, hangi kayıtların tutulduğunu ve yazdığınız özel notları da görebilirsiniz.

Uygulama içindeki yazılar, bilgiler ve analizler tamamen sizin kayıtlarınızdan ve internetteki bilirkişilerden derlenmiştir. Fakat yine de bebeğiniz ile ilgili en sağlıklı takip ve muayenelerin doktorunuz tarafından yapılacağını göz ardı etmeyin.


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri  İndirme Linkleri 

Android (Google Play)YORUM YAZ


E-posta adresinizi hiçbir şekilde kimse ile paylaşmıyoruz


Android UygulamalarTürkçe Android UygulamalarıBilgi UygulamalarıVerimlilik ve Gelişim Uygulamaları
, , , , ,
Yazar: andropedi  Puan: 0.9  Y: 05/08/2019  Güncelleme: 05/08/2019      
ANA SAYFA | Android Uygulamalar | Android Oyunlar | Android Haberler | Android Duvar Kağıtları | Ücretsiz Uygulama | Tüm Kategoriler | İLETİŞİM

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2023