Aile Konum ve GPS Telefon Takibi

Life360 konum belirleyici uygulama ile ailenizin anlık konumunu ve canlı GPS telefon takibi yapabilirsiniz. Ailenizdeki bireylerin ve çocukların da telefonlarına aynı uygulamayı yükleyebilir, çocuğunuzun anlık olarak nerede olduğunu görebilirsiniz.

Çocuğunuzun ve aile bireylerinin yerini anlık görebilirken aynı zamanda seçtiğiniz kişi belirlediğiniz bir alana yaklaştığında veya girdiğinde size uyarı gelmesini de sağlayabilirsiniz. Bu telefon takibi uygulamasının bir diğer avantajı ise çalınan telefonu da izleyebilme.

Takip edeceğiniz insanları yeni bir çevre oluşturarak ekleyebiliyorsunuz. Örneğin bir kamp veya geziye gittiğinizde tüm kişileri bir çevre grubuna ekleyerek herkesin yerini görebiliyorsunuz. Böylelikle kaybolma gibi durumların önüne geçebiliyorsunuz.

Uygulama içinde alarm butonu ve kaza algılayıcı gibi özellikler de bulunuyor. Araç ile yolculuk esnasında kaza yaparsanız uygulama bunu anlıyor ve diğer aile üyelerine konumunuz ile birlikte bildirim gönderebiliyor. Ya da tek başınızayken kendinizi aniden kötü hissederseniz alarm butonu ile diğer aile üyelerine konumunuzu bildirim ve uyarı olarak gönderebiliyorsunuz.

Uygulama içinde grup üyeleri ile sohbet imkanı da bulunuyor. Gruba üye olanlarda anlık mesajlaşabilmeniz de mümkün.

GPS telefon takibi uygulaması Life360’ı 30 gün boyunca tüm özellikleri ile birlikte kullanabiliyorsunuz. Sonrasında ise isterseniz kısıtlı özellikler ile ücretsiz olarak kullanmaya devam edebiliyorsunuz. Ya da aylık 3 dolar vererek tüm özelliklerinden sınırsız yararlanabiliyorsunuz. Araç kaza takibi özelliğini de isterseniz aylık 8 dolarlık Premium pakete geçmeniz yeterli.

Life360 konum takibi uygulamasının resmi internet sitesine buradan ulaşabilirsiniz:

https://www.life360.com/

Android (Google Play)