Android için Silkroad Online Oyunu

Android için Silkroad Online Oyunu

Android için Silkroad Online oyunu yayınlandı. Orijinal yapımcısından izin alınarak resmi şekilde Android telefonlara uyarlandı. Oyun hakkındaki yorumlara bakılırsa bazı oynayanlar bu yeni versiyonu beğenirken bazı eski oyuncuları ise pek hoşlanmamış. Yine de yükleyip denemek ve karar vermek size kalıyor. İşte Android için Silkroad Online oyunundan bazı açıklamalar…

Silkroad Online mobil oyunu Güney Koreli Joymax firması tarafından yetki alarak geliştirilen Silkroad Online oyununun mobil versiyonudur. Bu mobil sürüm, aynı bilgisayar sürümü gibi MS 7. Yüzyıla dayanan tarihiyle hem tarihsel kültür hem de efsanevi öykülerle bezenmiş fantezi MMORPG oyunudur.

Oyuna, Bicheon, Heuksal ve Pacheon üç karakterden biriyle başlayabilirsiniz. Bu üç karakterin özellikleri sırasıyla: Yakın Savaş Kontrolü, Menzilli Zararı/Yardım, Yakın Savaş Zararı. Kervan oyununda ise oyuncular kendi sevdikleri mesleği seçebilirler. Bunlar; Tüccar, Avcı ve İzci olarak üçe ayrılır ve istenildiği zaman değiştirilebilir.

Silkroad Online Mobil Oyununda Tapınak Yarışı, Dunhuang Mağarası ve Boyut Kapısı gibi klasik zindanları oynarken; Takım, Lonca ve Meslek gibi fonksiyonlarla sosyalleşebilirsiniz. Yenilikçi beceriler ve muhteşem özel efektler, gerçek aksiyon oyununda, yüksek serbest stilde ve birçok oyun seviyesinde görsel bir şölenin tadını çıkarmanızı sağlar.

Silkroad Online oyunu gibi daha fazla Android RPG oyunları isterseniz rol oyunları kategorisine buraya tıklayarak göz atabilirsiniz.


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri  İndirme Linkleri 

Android (Google Play)YORUM YAZ


E-posta adresinizi hiçbir şekilde kimse ile paylaşmıyoruz


RPG & Savaş ve FPS OyunlarıOnline ve Multiplayer OyunlarAndroid Oyunlar
, , , ,
Yazar: andropedi  Puan: 1.7  Y: 20/04/2019  Güncelleme: 02/05/2019      
ANA SAYFA | Android Uygulamalar | Android Oyunlar | Android Haberler | Android Duvar Kağıtları | Ücretsiz Uygulama | Tüm Kategoriler | İLETİŞİM

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2023