Adımsayar Android Uygulaması ile Adımlarınızı Takip Edin

Adımsayar Android Uygulaması ile Adımlarınızı Takip Edin

Bu adımsayar android pedometre uygulaması, adımlarınızı saymak için yerleşik sensörü kullanır. GPS izleme yoktur, böylece pilden büyük ölçüde tasarruf edebilir. Ayrıca yakılan kalorilerinizi, yürüme uzaklığını ve süresini, vs. de izler. Bütün bu bilgiler açık biçimde grafiklerde gösterilir.

Günlük adım hedefleri belirleyebilirsiniz. Hedefinizi art arda 2 veya daha fazla gün gerçekleştirmek, bir seri başlatır. Motivasyonunuzu yüksek tutmak için seri istatistikleri grafiğinizi kolayca kontrol edebilirsiniz.

Kilitli Özellik Yok
Tüm özellikler %100 ÜCRETSİZ. Tüm özellikleri bunlar için ödeme yapmak zorunda olmadan kullanabilirsiniz.

Güç Tasarrufu Yapın
Bu adım sayacı, adımlarınızı saymak için yerleşik sensörü kullanır. GPS izlemesi yoktur, böylelikle çok çok az pil gücü tüketir.

Kullanımı Kolay Pedometre
Sadece başla tuşuna dokunun, uygulama adımlarınızı saymaya başlasın. Telefonunuz ister elinizde, ister çanta, cep veya kolluğunuzda olsun, adımlarınızı ekranınız kilitliyken bile kaydeder.

%100 Gizli
Giriş yapmak gerekmez. Asla kişisel verilerinizi toplamaz veya bilgilerinizi üçüncü kişilerle paylaşmayız.

Motivasyonunuzu Yüksek Tutmak İçin Bir Seri Başlatın
Seri, hedefinizi 2 veya daha fazla gün art arda gerçekleştirdiğinizde başlar. Serinin devam etmesini sağlamak için aktif kalın.

Başlatın, Duraksatın, Sıfırlayın
Güçten tasarruf etmek için adım saymayı istediğiniz zaman duraksatabilir ve başlatabilirsiniz. Uygulama, siz onu duraksatınca arka planda istatistikleri yenilemeyi durduracaktır. Ayrıca bugünün adım sayımını sıfırlayabilir ve adımı isterseniz 0’dan sayabilirsiniz.

Antrenman Modu
İstediğiniz zaman, akşam yemeği sonrası 30 dakikalık bir yürüyüş egzersizi gibi, ayrı bir yürüyüş antrenmanı başlatabilirsiniz. Antrenman modunda, yürüyüş antrenmanınız sırasındaki aktif geçirdiğiniz zamanı, aldığınız mesafeyi ve yaktığınız kaloriyi ayrıca kaydetmeye yarayan bir işlev sunarız.

Şık Tasarım
Bu adım izleyici, Google Play 2017’nın En İyileri ödülünü kazanan ekibimizce tasarlandı. Sade tasarımı, uygulamanın kullanımını kolaylaştırır.

Rapor Grafikleri
Rapor grafikleri hiç olmadıkları kadar yenilikçi, yürüme verilerinizi izlemenize yardımcı olmak üzere mobil cihazlar için özel olarak tasarlandı. Haftalık ve aylık istatistiklerinizi grafikler halinde kontrol edebilirsiniz.

Renkli Temalar
Birden çok renkli tema, geliştirme aşamasında. Bu adım izleyiciyle adım sayma deneyiminizden keyif almak için gözde temanızı seçebilirsiniz.

ÖNEMLİ NOT

* Adım sayımının doğruluğunu sağlamak için, lütfen ayarlarda doğru bilgilerinizi girin; çünkü bu yürüme mesafenizi ve kalorilerinizi hesaplamak için kullanılır.
* Pedometrenin adımları daha kesin biçimde saymasını sağlamak için hassaslığı ayarlayabilirsiniz.
* Cihaz güç tasarrufu işlemleri nedeniyle bazı cihazlar ekran kilitli olduğunda adımları saymayı bırakır.
* Daha eski sürümlere sahip cihazlarda ekranları kilitliyken adım sayma kullanılamaz. Bu bir hata değildir. Bu sorunu çözemediğimizi söylemekten üzüntü duyuyoruz.

En iyi Adımsayar
Doğru bir adım sayar mı arıyorsunuz? Adım sayar çok fazla güç kullanıyor mu? Memnun bir adım sayar bulamıyor musunuz? Adım sayar, bulabileceğiniz en hassas adımsayar ve ayrıca pil tasarrufu sağlar!


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri  İndirme Linkleri 

Android (Google Play)YORUM YAZ


E-posta adresinizi hiçbir şekilde kimse ile paylaşmıyoruz


Android UygulamalarTürkçe Android UygulamalarıHarita - Gps UygulamalarıVerimlilik ve Gelişim Uygulamaları
, , ,
Yazar: andropedi  Puan: 2.1  Y: 19/12/2018  Güncelleme: 12/01/2019      
ANA SAYFA | Android Uygulamalar | Android Oyunlar | Android Haberler | Android Duvar Kağıtları | Ücretsiz Uygulama | Tüm Kategoriler | İLETİŞİM

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2023