1’den 50’ye Sayı Dizme Oyunu

1to50 İNDİR

Oyun
6032
G: 07/06/2018
Y: 26/01/2014
Puan: 3.2
Kısa Link: q69
 
 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz

1to50, 1’den 50’ye sayı dizme oyunu ile reflekslerinizi ölçerek en kısa sürede oyunu tamamlayın. Oyun çok basit ve çok kısa sürdüğü için her zaman her yerde oynayabilirsiniz.

1’den 50’ye oyunundaki amacınız sadece ekranda karşınıza çıkan sayıları süre başladıktan sonra en kısa zamanda üzerlerine basarak sıraya dizmek ve bitirmek.

Çocukların pratik zekasını ve refleksini geliştiren, büyüklerin ise eğlenceli vakit geçirmesini sağlayan bu sayı oyununda aynı zamanda en yüksek skorlar tablosu da bulunuyor. Yani arkadaşlarınızla, aile içerisinde, Türkiye sıralaması ve Dünya sıralamasında oyunu diğer oynayanlarla da yarışabilirsiniz.

Çok düşük sistem gereksinimleri ile neredeyse her android cihazda oynanabilen bu android oyunu Google Play Store android marketten ücretsiz olarak indirilebiliyor.


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri 


 Tanıtım Videosu 


com.westriversw.b1to50


 QR Barkod  


Destek olmak için sayfayı beğendiyseniz sol taraftan paylaşabilir veya sağ taraftan beğen butonunu kullanabilirsiniz. Bu sayede size yararlı paylaşımlar yapmaya devam edebiliriz. Desteğiniz için teşekkürler!

1’den 50’ye Sayı Dizme Oyunu 
Benzer Uygulamalar:

Yorum Yazın



   



Android Oyunlar
, , , , , , , , , , , , , , ,


Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2019