Zedge – Zil Sesleri ve Duvar Kağıtları

     İNDİR UYGULAMA 
Zedge – Zil Sesleri ve Duvar Kağıtları


  Güncelleme:
  28/01/2015
  Okunma:
  12597
  Site Puanı:
  5.56
  Kısa Link:
  4l2

 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz
Favori Listesine Ekle Takip

Milyonlarca kişi tarafından kullanılan Zedge uygulaması, ücretsiz duvar kağıtları, canlı duvar kağıtları, oyunlar ve zil seslerine ulaşabileceğiniz popüler bir kişiselleştirme servisidir.

Zedge Ringtones & Wallpapers uygulamasını kullanarak, cihazınız için uygun yüksek kalitede zil ve bildirim seslerine erişebilir, HD duvar kağıtları ve canlı duvar kağıtları ile telefonunuzun görünümünü zenginleştirebilirsiniz.

Uygulama içersinde arama yapabileceğiniz gibi, tüm zamanların en çok indirilen içeriklerini listeleyebilirsiniz. Telefonunuza indirdiğiniz zil sesleri, bildirim sesleri ve duvar kağıtlarını bir tek tuşla aktif edebileceğiniz bu başarılı uygulama Widget özelliğine de sahip. Uygulamanın içeriği ise sabit kalmayıp hergün sürekli güncelleniyor.


 Ekran Görüntüleri 


 Tanıtım Videosu 


Sponsorlu


net.zedge.android


 QR Barkod  Zedge – Zil Sesleri ve Duvar Kağıtları  5 yıldız
Benzer Uygulamalar:

Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

Android Medya Uygulamaları, Android Sistem Araçları ve Uygulamaları, Android Uygulamalar ve Programlar, Android Verimlilik ve Gelişim Uygulamaları, Android Widget Uygulamaları, Duvar Kağıdı Uygulamaları, Eğlenceli Android Uygulamaları, Önerilen, Popüler
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,


Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2018  (1643sayfa/6916yorum) k201208021123 9809