Yeni Samsung Galaxy Note 10 Tasarımı ve Özellikleri

Yeni Samsung Galaxy Note 10 Tasarımı ve Özellikleri


10’uncu yılını dolduran Samsung Galaxy Note serisinin beklenen yeni modeli Galaxy Note 10 Android telefonun tasarımı, resimleri ve bazı özellikleri ortaya çıkmaya başladı. Peki Galaxy Note 10 tasarımı ve başlıca özellikleri neler?

İnternet dünyasında sağlam sızıntılarıyla bilinen OnLeaks ve 91Mobiles, yeni Samsung modelinin tasarımını ortaya çıkarttı. Yeni Note 10 tasarımında ilk göze çarpan daha da incelen çerçeve, üst ortada yer alan delik tasarımlı kamera ve daha köşeli bir telefon kasası. Tabi ki artık Samsung Android telefonların vazgeçilmezi haline gelen Edge, yani kavisli ekran kenarları ise bu modelde de yer alıyor.

4 adet kamerası bulunan telefonda parmak izi sensörü ise ekranın altında yer alıyor. Telefonun arka tarafı ise oldukça sade bir tasarıma sahip. Telefonun sol tarafında ise ses açma/kapama ve güç tuşu yer alıyor. Sağ kenarında ise herhangi bir buton bulunmuyor.

Telefonun alt tarafında şarj ve veri aktarımı için USB Type-C giriş, S-Pen kalem, hoparlör ve mikrofon yer alıyor. iPhone kullanıcılarının da muzdarip olduğu 3,5mm kulaklık girişinin olmaması durumu ise maalesef bu telefonda da mevcut. Bu da gösteriyor ki yakın gelecekte 3,5mm kulaklık girişleri tarih olabilir, yavaştan alışmanız gerek.

Telefon ölçüleri ise 151mm x 72mm x 7,9mm şeklinde olacağı iddia ediliyor. Ekran boyutu ise 6,75 inç. İşlemci olarak Snapdragon 855 / Exynos9825 modelinin yer alması bekleniyor. Telefonun dahili belleği ise 12GB RAM olacak şekilde tasarlanmış. Samsung Galaxy Note 10 modelinin kesin özelliklerinin ve Note 10 fiyatının Ağustos 2019’da kesinleşmesi bekleniyor.

Samsung Galaxy Note 10 telefon tasarımına sızdırılan şekliyle aşağıdaki görsellerden ve videodan göz atabilirsiniz.

Samsung Galaxy Note 10 Telefon Samsung Galaxy Note 10 Telefon Samsung Galaxy Note 10 Telefon
Samsung Galaxy Note 10 Telefon Samsung Galaxy Note 10 Telefon Samsung Galaxy Note 10 Telefon


SponsorluYORUM YAZ


E-posta adresinizi hiçbir şekilde kimse ile paylaşmıyoruz


Haber 2108
Teknoloji Haberleri
, , , ,
Yazar: andropedi  Puan: 1.1  Y: 07/06/2019  Güncelleme: 12/06/2019      
ANA SAYFA | Android Uygulamalar | Android Oyunlar | Android Haberler | Android Duvar Kağıtları | Ücretsiz Uygulama | Tüm Kategoriler | İLETİŞİM

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2023