Yavaş Telefonlar için PUBG Mobile Lite Versiyonu

Yavaş Telefonlar için PUBG Mobile Lite Versiyonu

Telefon, tablet ve bilgisayarlardan severek oynanan PUBG online savaş oyununun yavaş telefonlar için PUBG versiyonu çıktı. Büyük bir harita üzerinde son model silahlar ve araçlar ile saklanma ve saldırı üzerine kurulu olan ve aynı anda gerçek kişiler ile online olarak oynanan popüler oyun PUBG’nin bu versiyonunda bazı özellikler kısıtlanarak yavaş telefon ve tabletlerde çalışması daha kolay.

Eğer telefonunuz tam sürüm PUBG mobil oyununu çalıştırırken kasıyorsa ve yavaşlıyorsa bu “PUBG Mobile Lite” oyunu telefonunuzda daha hızlı çalışabilir. Oyun geliştiricisi tarafından daha optimize edilmiş ayarlar ile daha az RAM ve işlemci ile oyun zevkinden ve keyfinden ödün vermeden PUBG oyununu oynayabilirsiniz.

Oyunda 60 paraşütlü askerden biri olarak 2km x 2km büyüklüğünde bir harita üzerine atlıyorsunuz. Haritadaki ve düşman silahlarını ve zırhlarını topluyor, kamufle olarak ve stratejik bir şekilde düşmanla savaşıyorsunuz. Bu Lite versiyonunda da yüksek kalitede grafikler ve sesler, online (multiplayer) oynayabilme ve birçok silah ve harita da bulunuyor.

Yavaş telefonlar için geliştirilmiş olan bu özel PUBG Mobile Lite Android versiyonunu Google Play’den ücretsiz olarak indirip hemen online olarak oynamaya başlayabilirsiniz. Bu Lite sürümü aynı zamanda daha hafif çalıştığı için telefonun şarjını da tam sürüm oyuna göre daha az harcayabilir. Bu da bir avantaj.

Eğer hızlı bir telefona sahipseniz ve daha gelişmiş olan tam sürümü oynamak isterseniz PUBG mobile tam sürümünü buraya tıklayarak inceleyip indirebilirsiniz.


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri  İndirme Linkleri 

Android (Google Play)
APK Versiyon: 0.14.6YORUM YAZ


E-posta adresinizi hiçbir şekilde kimse ile paylaşmıyoruz


RPG & Savaş ve FPS OyunlarıTürkçe Android UygulamalarıAPK İndirOnline ve Multiplayer OyunlarAndroid Oyunlar
, , ,
Yazar: andropedi  Puan: 1.7  Y: 09/08/2019  Güncelleme: 18/12/2019      
ANA SAYFA | Android Uygulamalar | Android Oyunlar | Android Haberler | Android Duvar Kağıtları | Ücretsiz Uygulama | Tüm Kategoriler | İLETİŞİM

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2023