Whatsapp Yazı Boyutu Nasıl Değiştirilir?

   İNDİR Puan: 4.5  Link: vot   Y: 27/03/2019

Eğer Whatsapp uygulamasını kullanıyorsanız ve yazılar çok büyük ya da çok küçük geliyorsa Whatsapp yazı boyutu değiştirerek istediğinizi seçebilirsiniz. Whatsapp uygulama ayarlarında yazı boyutunu “Küçük”, “Orta” veya “Büyük” okunacak şekilde değiştirebilirsiniz.

Eğer size yazılan mesajları göremiyorsanız, mesaj yazıları küçük geliyorsa Whatsapp yazı boyutu ayarını “Orta” veya “Büyük” ayarına getirebilirsiniz. Ya da tam tersi ekrandaki mesajların yazıları çok büyükse, çok yer kaplıyorsa veya kalabalık bir yerde etrafınızdakilerin mesajlarınızı kolay okuyamamasını istiyorsanız yazı boyutunu “Küçük” ayarına getirebilirsiniz.

Whatsapp yazı büyüklüğünü değiştirmek için aşağıdaki ekran görüntülerinde de gösterildiği gibi öncelikle Whatsapp uygulamasını açıp “Ayarlar” bölümüne gitmelisiniz. Ayarlar sayfası açıldığında “Sohbetler” yazısına dokunup açılan sayfada “Yazı tipi boyutu” seçeneğine dokunarak mesaj boyutunu istediğiniz şekilde ayarlayabilirsiniz.

Whatsapp silinen mesajları okuyabilme, sesli mesajları gizlice dinleyebilme, kalın yazı veya eğik yazı yazma gibi Whatsapp hakkında ipuçları paylaştığımız diğer sayfalara buraya tıklayarak göz atabilirsiniz.


Sponsorlu


Nasıl YapılırHaber 257


Yorum Yazın   Android ve Teknoloji Haberleri
Nasıl Yapılır?


Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2019