Whatsapp Yazı Boyutu Nasıl Değiştirilir?

Whatsapp Yazı Boyutu Nasıl Değiştirilir?


Eğer Whatsapp uygulamasını kullanıyorsanız ve yazılar çok büyük ya da çok küçük geliyorsa Whatsapp yazı boyutu değiştirerek istediğinizi seçebilirsiniz. Whatsapp uygulama ayarlarında yazı boyutunu “Küçük”, “Orta” veya “Büyük” okunacak şekilde değiştirebilirsiniz.

Eğer size yazılan mesajları göremiyorsanız, mesaj yazıları küçük geliyorsa Whatsapp yazı boyutu ayarını “Orta” veya “Büyük” ayarına getirebilirsiniz. Ya da tam tersi ekrandaki mesajların yazıları çok büyükse, çok yer kaplıyorsa veya kalabalık bir yerde etrafınızdakilerin mesajlarınızı kolay okuyamamasını istiyorsanız yazı boyutunu “Küçük” ayarına getirebilirsiniz.

Whatsapp yazı büyüklüğünü değiştirmek için aşağıdaki ekran görüntülerinde de gösterildiği gibi öncelikle Whatsapp uygulamasını açıp “Ayarlar” bölümüne gitmelisiniz. Ayarlar sayfası açıldığında “Sohbetler” yazısına dokunup açılan sayfada “Yazı tipi boyutu” seçeneğine dokunarak mesaj boyutunu istediğiniz şekilde ayarlayabilirsiniz.

Whatsapp silinen mesajları okuyabilme, sesli mesajları gizlice dinleyebilme, kalın yazı veya eğik yazı yazma gibi Whatsapp hakkında ipuçları paylaştığımız diğer sayfalara buraya tıklayarak göz atabilirsiniz.

Whatsapp Yazı Boyutu Değiştirme Whatsapp Yazı Boyutu Değiştirme Whatsapp Yazı Boyutu Değiştirme Whatsapp Yazı Boyutu Değiştirme


SponsorluYORUM YAZ


E-posta adresinizi hiçbir şekilde kimse ile paylaşmıyoruz


Nasıl YapılırHaber 2973
Teknoloji HaberleriNasıl Yapılır? (Android)
Yazar: andropedi  Puan: 1.6  Y: 27/03/2019      
ANA SAYFA | Android Uygulamalar | Android Oyunlar | Android Haberler | Android Duvar Kağıtları | Ücretsiz Uygulama | Tüm Kategoriler | İLETİŞİM

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2023