Üç Boyutlu Klasik Labirent Oyunu

Telefonunuzda kolayca oynayabileceğiniz, fakat topu labirentte ilerletip hedefe ulaştırmanın pek de kolay olmadığı bir android oyunu.

Classic Labyrinth 3D Maze, Klasik Üç Boyutlu Labirent oyununda top hedefe ulaştırmak için telefonunuzu sağa sola veya yukarı aşağı yatırarak topa yön veriyorsunuz. Labirentin içinde yol alırken topu deliklerden de düşürmemeniz gerekiyor. Hedefe ne kadar kısa sürede ulaştığınız önemli, bu yüzden hızlı ama dikkatli olmanız gerekiyor.

Oyunda üç farklı zorluk seviyesi bulunuyor. Oyunu oynaması biraz hassasiyet, biraz refleks ve biraz da dikkat gerektirdiğinden ilk başta en kolay seviyeden başlamanızı öneririz. Şu an için oyunda 12 farklı bölüm bulunuyor. Her bölüm için amacınız farklı zorluk seviyelerinde en kısa sürede hedefe ulaşmak. Aynı bölümü bir kaç kere oynayarak yeteneklerinizi geliştirip süreyi kısaltıyor ve böylece yeni bir rekor elde etmiş oluyorsunuz.

Klasik labirent oyununun grafikleri ve sesleri oldukça güzel tasarlanmış. Labirent oyununu Google Play’den ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Fakat uyarıyoruz, oyun ilk başlarda zor geleceğinden sabırlı olmanızda fayda var.


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri 


de.pictofun.labyrinthone


 QR Barkod  


« »

BENZER UYGULAMALAR

  2 Yorum

    Anonim  (misafir)
  05.01.2016-18:38

  ya neden ben bu oyunu indiremiyorum

    andropedi  (üye)
  05.01.2016-20:06
  andropedi
  Yorum: 1317
  Üyelik: 02.08.2012

  Yukarıdaki indir butonuna tıklayarak android telefonunuza veya tabletinize indirebilirsiniz.siz de Yorum Yazın   Android Oyunlar
,
Yazar: andropedi  Puan: 4.7  Y: 27/01/2015 

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2019