Telefonda Fotoğraf Küçültme

Telefonda Fotoğraf Küçültme

Kolay kullanılabilir resim boyutlandırıcı ve telefonda fotoğraf küçültme uygulaması resimlerinizin boyutunu kolayca küçültmenizi sağlar. Metin mesajları, e-postalar, Instagram, Facebook, web formları vb. için kullanılabilir. Resimlerinizi ailenize ve arkadaşlarınıza çok daha hızlı gönderin.

Eğer resimlerinizin boyutunu ya da çözünürlüğünü hızlıca küçültmek istiyorsanız, Fotoğraf Boyutlandırma mükemmel bir seçim. Foto Boyutlandırıcı fotoğraflarınızın boyutunu, kalitesini kaybetmeden kolayca küçültmenizi sağlar. Yeniden boyutlandırılmış resimleri elle kaydetmeniz gerekmez, çünkü otomatik olarak ayrı ‘Pictures/PhotoResizer’ klasörüne kaydedilir ve yerleşik galeri uygulamasıyla erişilebilirler.

Android cihazınız için Resim Boyutlandırıcı, doğru çözünürlüğü seçerek resimleri yeniden boyutlandırmanıza izin veren kullanışlı bir uygulamadır. Foto Küçültücü resimleri hızlıca ve rahatça (kolayca) yeniden boyutlandırmanız için tasarlanmıştır ve ücretsizdir. Fotoğraf Boyutlandırma resim, fotoğraf ya da görüntüyü yeniden boyutlandırmak gibi basit bir görevi hızlı ve kolay kullanılabilir bir şekilde gerçekleştirir. Resim boyutlandırıcı kamera çözünürlüğüne göre bir liste sunarak en-boy oranını korur. Foto Boyutlandırıcı fotoğraflarınızı Instagram, Facebook, Twitter, Pinterest, Reddit, Tumblr, Google+, VKontakte, KakaoTalk vb. göndermeden önce yeniden boyutlandırmanıza yardımcı olur.
Resim ekli bir e-posta gönderdiğinizde, çoğunlukla o e-posta mesaj boyutu sınırını aşar. Örneğin eğer e-posta hesabınız 5 megabayta (MB) kadar mesaj göndermenize izin veriyorsa ve siz sadece iki resim eklerseniz (bugün bir tablet ya da telefonla çekilen resmin boyutu yaklaşık 3 ila 4 MB’tır), maksimum mesaj sınırını aşarsınız. Bu gibi durumlarda resim boyutlandırıcı uygulama çok faydalı olur çünkü çoğu e-posta hesabında bulunan maksimum mesaj sınırının aşılmasını engeller. E-postanızı yazmadan önce resimlerinizi yeniden boyutlandırın ve daha sonra ek olarak çok daha küçük resimleri ekleyin.

Resim Boyutlandırıcı nasıl çalışıyor:
1) resmi seçin
2) resim boyutlandırıcı seçili fotoğrafı görüntüler
3) listeden çözünürlüğü seçin (en x boy)
4) seçili resim küçültülür ve görüntülenir

Fotoğraf Boyutlandırma Özellikleri:
* Tamamen ücretsiz
* Orijinal resimlere dokunulmaz
* Yeniden boyutlandırılmış resimler otomatik olarak Pictures/PhotoResizer klasörüne kaydedilir
“Yeniden boyutlandırılmış fotoğraflarda çok yüksek kalite
* Birkaç kere yeniden boyutlandırılmış fotoğraflar kalitesini kaybetmez
* Fotoğrafları gezinme hareketleri inceleme
* Fotoğraf boyutunu küçültme kalitesini ve en-boy oranını korur
* Çok iyi sıkıştırma sonucu (2MB’lık bir resim 800×600 çözünürlük için ~100 KB’a indirilir)
*Yeniden boyutlandırılan fotoğraf kolayca:
**e-posta, metin mesajı olarak gönderilebilir
**sosyal medyada paylaşılabilir (Instagram, Facebook, Flickr, Google+, VKontakte, KakaoTalk, vb.)
* Önceden belirlenmiş en çok kullanılan fotoğraf çözünürlükleri
* Özel görüntü çözünürlüğü tanımlayabilme
* Premium sürümde çoklu resim boyutlandırma (toplu boyutlandırma)

Telefonunuzda binlerce mega piksele sahip yüksek çözünürlüklü bir kameraya sahip olmak güzel ancak eğer fotoğraflarınızı arkadaşlarınıza gönderemiyorsanız, telefonunuzu ve şarj aletinizi bir posta kutusuna koyup arkadaşınıza gönderseniz daha iyi öyle değil mi? Bir daha asla! Fotoğraflarınızı anında Küçültün ve Paylaşın! Çocuklarınızın, konserlerin ve hatta o kaçan fırsatın resimleri…Küçültün ve paylaşın!


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri  İndirme Linkleri 

Android (Google Play)YORUM YAZ


E-posta adresinizi hiçbir şekilde kimse ile paylaşmıyoruz


BENZER UYGULAMALAR

Android UygulamalarNasıl Yapılır? (Android)Kamera UygulamalarıMedya UygulamalarıSistem Araçları ve Uygulamaları
Yazar: andropedi  Puan: 28.6  Y: 27/02/2019      

ANA SAYFA | Android Uygulamalar | Android Oyunlar | Android Haberler | Android Forum | Android Duvar Kağıtları | Ücretsiz Uygulama | Tüm Kategoriler | İLETİŞİM

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2021