Telefonda Fotoğraf Düzenleme – Adobe Lightroom

Adobe Photoshop Lightroom CC İNDİR

Popüler
Uygulama
519
G: 22/01/2019
Y: 22/01/2019
Puan: 3.6
 
 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz
Telefonda Fotoğraf Düzenleme – Adobe Lightroom

Telefonda çektiğiniz fotoğrafları yine telefonda detaylı bir şekilde düzenlemek isterseniz bu telefonda fotoğraf düzenleme uygulaması tam size göre.

Adobe firmasının bilgisayarlar için olan Adobe Photoshop Lightroom programı hem Android hem de iPhone cihazlarda kullanılabiliyor. Ücretsiz olarak yükleyeceğiniz uygulama ile telefonunuzda çektiğiniz fotoğraflardan birini seçerek renk ve görünüm olarak detaylı bir şekilde düzenleyip etkileyici fotoğraflara dönüştürebiliyorsunuz.

Google Play’de aynı zamanda “Editörün Seçimi” olan bu telefonda fotoğraf düzenleme uygulaması ile aynı zamanda fotoğraf da çekebiliyorsunuz. Profesyonel fotoğrafçılar için aynı zamanda RAW formatında ham fotoğraf da çekebiliyor. Bu şekilde çekilen fotoğrafların renk kontrolü uygulama içinde çok daha detaylı yapılabiliyor.

Çektiğiniz fotoğrafların renk skalasını düzenlemek, efekt eklemek, parlaklık değiştirmek, ton değiştirmek ve kontrast ayarlamak bu uygulama ile mümkün. Aynı zamanda Lightroom uygulaması çektiğiniz fotoğrafları düzenlemenin yanı sıra bu fotoğrafları gelişmiş bir albüm haline de getirebiliyor. Albümdeki fotoğraflara yorum veya yıldız ekleyebiliyorsunuz.

Lightroom ile çektiğiniz fotoğrafların renklerini daha etkileyici hale getirip arkadaşlarınızla veya Facebook, Instagram, Twitter gibi sosyal platformlarda paylaşabilirsiniz. Fotoğraf düzenleme uygulaması Adome Lightroom’u telefonunuza Google Play’den ücretsiz olarak indirebilirsiniz.


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri 


 Tanıtım Videosu 


com.adobe.lrmobile

Android için:

 QR Barkod  

 

iPhone için:
Yorum Yazın   Android Uygulamalar
Popüler
iPhone ve iPad Uygulamaları
Kamera Uygulamaları
Medya Uygulamaları
Sosyal Android Uygulamaları
, , , ,


Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2019