Telefonda Fotoğraf Düzenleme – Adobe Lightroom

Telefonda Fotoğraf Düzenleme – Adobe Lightroom

Telefonda çektiğiniz fotoğrafları yine telefonda detaylı bir şekilde düzenlemek isterseniz bu telefonda fotoğraf düzenleme uygulaması tam size göre.

Adobe firmasının bilgisayarlar için olan Adobe Photoshop Lightroom programı hem Android hem de iPhone cihazlarda kullanılabiliyor. Ücretsiz olarak yükleyeceğiniz uygulama ile telefonunuzda çektiğiniz fotoğraflardan birini seçerek renk ve görünüm olarak detaylı bir şekilde düzenleyip etkileyici fotoğraflara dönüştürebiliyorsunuz.

Google Play’de aynı zamanda “Editörün Seçimi” olan bu telefonda fotoğraf düzenleme uygulaması ile aynı zamanda fotoğraf da çekebiliyorsunuz. Profesyonel fotoğrafçılar için aynı zamanda RAW formatında ham fotoğraf da çekebiliyor. Bu şekilde çekilen fotoğrafların renk kontrolü uygulama içinde çok daha detaylı yapılabiliyor.

Çektiğiniz fotoğrafların renk skalasını düzenlemek, efekt eklemek, parlaklık değiştirmek, ton değiştirmek ve kontrast ayarlamak bu uygulama ile mümkün. Aynı zamanda Lightroom uygulaması çektiğiniz fotoğrafları düzenlemenin yanı sıra bu fotoğrafları gelişmiş bir albüm haline de getirebiliyor. Albümdeki fotoğraflara yorum veya yıldız ekleyebiliyorsunuz.

Lightroom ile çektiğiniz fotoğrafların renklerini daha etkileyici hale getirip arkadaşlarınızla veya Facebook, Instagram, Twitter gibi sosyal platformlarda paylaşabilirsiniz. Fotoğraf düzenleme uygulaması Adome Lightroom’u telefonunuza Google Play’den ücretsiz olarak indirebilirsiniz.


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri  İndirme Linkleri 

Android (Google Play)
iPhone (App Store)YORUM YAZ


E-posta adresinizi hiçbir şekilde kimse ile paylaşmıyoruz


Android UygulamalarPopüler UygulamalariPhone ve iPad UygulamalarıKamera UygulamalarıMedya UygulamalarıSosyal Android Uygulamaları
, , , ,
Yazar: andropedi  Puan: 1.3  Y: 22/01/2019  Güncelleme: 22/01/2019      
ANA SAYFA | Android Uygulamalar | Android Oyunlar | Android Haberler | Android Duvar Kağıtları | Ücretsiz Uygulama | Tüm Kategoriler | İLETİŞİM

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2023