Teknosa – Mobil Android Uygulaması

Android uygulaması ile Teknosa artık hep yanınızda. Ücretsiz android uygulamasını indirin, Teknosa’dan alışveriş yapmanın ayrıcalığını dilediğiniz yerde yaşayın.

Kolayca satın alın, dilediğiniz gibi ödeyin. Size özel kampanya ve ödeme seçenekleriyle kolay ve hızlı alışverişin tadını çıkarın.

En Yakın Teknosa Mağazası: Size en yakın Teknosa mağazalarını harita üzerinde görüntüleyin. Aradığınız ürünlerin hangi Teknosa Mağazasında olduğunu hemen öğrenin.

Ücretsiz Kargo: 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücreti ödemeyin.

Mağazadan Teslim Al: İsterseniz satın aldığınız ürünleri, seçeceğiniz Teknosa Mağazasından teslim alın.

İçiniz rahat olsun: Dünya standartlarındaki güvenlik protokolü ile, sorunsuz alışveriş yaparken içiniz rahat olsun.


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri  İndirme Linkleri 

Android (Google Play)  2 Yorum

   
    Metin  
  28.06.2015-17:25
  M

  *** *** *** play den inderecek olsak niye bu siteye girelim *** ***

   
    andropedi  
  28.06.2015-18:15
  a

  Yorumunuza medeni bir şekilde cevap vermek için kolay olanı yapmadık ve küfürlü yorumunuzu tamamen silmedik. Özetle Andropedi olarak farkımızı bu tavrımız ile anlamışsınızdır. Yine de merakınızı giderelim.

  Google Play’de şu an itibariyle 1.500.000 (yazıyla bir buçuk milyon) uygulama ve oyun bulunuyor. Bunların dilleri ise dünya üzerindeki 30’dan fazla dil kullanılarak yapılmış. 10’dan fazla kategori ve her kategoride de yine on binlerce uygulama ve oyun bulunuyor. Kategoriler içerisinde ise birbirlerine çok benzeyen ve neredeyse aynı olan uygulamalar mevcut. Bazıları işe yarıyor bazıları yaramıyor. Bazılarında reklam var, bazıları çöp. Google Play’in yelpazesini bu şekilde özetleyelim.

  Şimdi sitemize gelen ziyaretçiler açısından olayı değerlendirelim. Bir uygulama veya oyun arıyorsunuz. Benzer uygulamalardan önünüze onlarca uygulama geldi. Hangisinin iyi veya kötü olduğunu en fazla ekran görüntülerinden veya verilen kullanıcı oylarından az çok kestirebilirsiniz. Fakat unutmayalım, ekran görüntüleri uygulama içi ile aynı olmayabilir. Ya da verilen oylar “fake”, yalan olabilir. Uygulamanın özellikleri ise yazılanlardan farklı olabilir. İşte bu noktada bizim paylaştığımız uygulamalar kullanıcılara bir nevi filtre oluşturuyor ve seçimlerini kolaylaştırıyor. Çünkü Andropedi, dandik, kullanışsız veya rahatsızlık verecek uygulamaları yayınlamıyor. Alanında en iyi olan ve kullanışlı uygulamalara yer veriyor. Olaya bu açıdan yaklaşmalıydınız.

  Ayrıca Google Play’de sadece uygulama veya oyun arayarak yeni, güzel ve kullanışlı uygulamaları bulamazsınız. Biz ise Google Play’de yayınlanan uygulama ve oyunları takip ediyor, sizin için özenle seçerek yayınlıyoruz. Bizi takip eden ziyaretçilerimiz bunun farkında ve bu yüzden sitemizi düzenli olarak ziyaret ediyorlar.

  Son olarak sitemizde sadece uygulama ve oyunlar yok. Yardım merkezi, destek ve çözüm sayfalarımız bulunuyor. Bu sayfalarda kullanıcılar telefonları ile ilgili olarak yaşadıkları sorunlara çözüm arayabiliyorlar ve çoğu zaman da buluyorlar. Aynı şekilde yayınladığımız uygulama ve oyunların sayfalarında da bulunan yorum bölümlerinde o uygulama ile ilgili olarak yaşadıkları sorunları çözüme kavuşturabiliyorlar.

  Sonuç olarak sitede biraz gezerek bu sitenin ne işe yaradığını az çok kestirebilirdiniz. Siz ise bir sayfaya gelerek bir bağlantıya tıklayıp Google Play’i gördükten sonra küfürlü bir yorumla düşüncenizi dile getirdiniz. Biz ise size medeni bir şekilde cevabınızı yazdık. İşte farkımız özetle bu şekilde. Size iyi günler dileriz.YORUM YAZ


E-posta adresinizi hiçbir şekilde kimse ile paylaşmıyoruz


Android UygulamalarReklamsız Android UygulamalarTürkçe Android UygulamalarıAlışveriş Uygulamaları
, , , , , , , , , , , ,
Yazar: andropedi  Puan: 2.3  Y: 30/01/2014  Güncelleme: 22/03/2019      
ANA SAYFA | Android Uygulamalar | Android Oyunlar | Android Haberler | Android Duvar Kağıtları | Ücretsiz Uygulama | Tüm Kategoriler | İLETİŞİM

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2023