Tchibo Ürünleri ve Alışveriş Uygulaması

   İNDİR UYGULAMA 


  Yayın:
  08/02/2015
  Okunma:
  2937
  Puan:
  2.1
  Favori:
  0
  Kısa Link:
  zhd

 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz

Tchibo uygulaması ile telefonunuzdan sipariş verebilir, en yeni Tchibo ürünlerine ulaşabilirsiniz. Tchibo uygulaması ile her hafta değişen temalardan ilham alın, dilediğiniz yerden kolayca sipariş verin, her an ayrıcalıklı Tchibo hizmetlerinden faydalanın.

Tchibo uygulaması Almanya, Avusturya, İsviçre, Çek Cumhuriyeti, Slovakya, Polonya ve Türkiye’de hizmetinizde. Alışveriş keyfinizi artıran size özel kuponlar doğrudan telefonunuza gönderiliyor. Dilerseniz Tchibo uygulamasında alışveriş yaparken, Tchibo internet sayfası veya mağazalarımızda kuponlarınızı kullanabilirsiniz.

En yakın Tchibo Mağazası: Uygulamamızda yer alan “Mağaza Bulucu” sayesinde en yakın Tchibo mağazasına kolayca ulaşabilirsiniz.

Kare kod (QR) ile daha fazla bilgi: Ürünlele ilgili daha detaylı bilgilere ulaşmak için mağazalarda yer alan kare kodları uygulama üzerinden okutabilirsiniz.

Fırsat reyonunda avantajlı alışveriş: Tchibo uygulaması ile Fırsat reyonunda yer alan indirimli ürünlere dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.


 Ekran Görüntüleri 


Sponsorlu


de.tchibo.app


 QR Barkod  
Tchibo Ürünleri ve Alışveriş Uygulaması 
Benzer Uygulamalar:

Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

Kategoriler: Android Alışveriş Uygulamaları, Android Bilgi Uygulamaları, Android Tablet Uygulamaları, Android Uygulamalar ve Programlar, İletişim için Android Uygulamaları, Türkçe Android Uygulamaları
Etiketler: , , , , , , , ,


Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2018  (1661sayfa/6959yorum/28favori) k201208021123 m9809