Sony Android Teknik Destek Uygulaması

Sony Destek İNDİR

Türkçe
Uygulama
996
Y: 16/10/2018
Puan: 3.6
 
 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz

Sony Mobile’ın Sony Android Teknik Destek uygulaması, kişisel bir dokunuşla zahmetsiz bir kendi kendine destek çözümü sunar.

Bu Android destek uygulamasında, tanılama becerileriyle birlikte ürüne özel destek sağlanır. Örneğin dokunmatik ekran, kamera veya ışık sensörü gibi sorunlar için cihazınızda sorun giderme işlemleri yapabilirsiniz. Cihazınız, yazılım sürümü, bellek kapasitesi, uygulama sorunları vs. ile ilgili bilgilere hızlıca ulaşabilirsiniz. Destek makalelerimizi okuyabilir, destek forumumuzdaki çözümleri bulabilir ve gerekirse destek ekibindeki uzmanlara ulaşabilirsiniz.

Bu uygulama, istatistikleri toplayıp birleştirmek için analitik yazılım kullanarak uygulamayı ve hizmetimizi geliştirmemize yardım eder. Bu verilerin hiçbiri kimliğinizi açığa çıkarmak için kullanılmaz.

Sony Android telefonunuzda sorun yaşıyorsanız telefona bu uygulamayı yükleyerek sorunun çözümü için gerekli bilgileri ve teknik destek hizmetini alabilirsiniz. Sony Android Teknik Destek uygulamasını Google Play’den ücretsiz olarak indirebilirsiniz.


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri 


com.sonymobile.support


 QR Barkod  


« »

BENZER UYGULAMALAR

Yorum Yazın   Android Uygulamalar
Türkçe Android Uygulamaları
Bilgi Uygulamaları
İletişim için Android Uygulamaları
Sistem Araçları ve Uygulamaları
, , , ,


Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2019