Sony Android Teknik Destek Uygulaması

  Sony Destek İNDİR UYGULAMA 


  Yayın:
  16/10/2018
  Okunma:
  436
  Site Puanı:
  13.79
  Kısa Link:
  2yy

 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz
Favori Listesine Ekle Takip

Sony Mobile’ın Sony Android Teknik Destek uygulaması, kişisel bir dokunuşla zahmetsiz bir kendi kendine destek çözümü sunar.

Bu Android destek uygulamasında, tanılama becerileriyle birlikte ürüne özel destek sağlanır. Örneğin dokunmatik ekran, kamera veya ışık sensörü gibi sorunlar için cihazınızda sorun giderme işlemleri yapabilirsiniz. Cihazınız, yazılım sürümü, bellek kapasitesi, uygulama sorunları vs. ile ilgili bilgilere hızlıca ulaşabilirsiniz. Destek makalelerimizi okuyabilir, destek forumumuzdaki çözümleri bulabilir ve gerekirse destek ekibindeki uzmanlara ulaşabilirsiniz.

Bu uygulama, istatistikleri toplayıp birleştirmek için analitik yazılım kullanarak uygulamayı ve hizmetimizi geliştirmemize yardım eder. Bu verilerin hiçbiri kimliğinizi açığa çıkarmak için kullanılmaz.

Sony Android telefonunuzda sorun yaşıyorsanız telefona bu uygulamayı yükleyerek sorunun çözümü için gerekli bilgileri ve teknik destek hizmetini alabilirsiniz. Sony Android Teknik Destek uygulamasını Google Play’den ücretsiz olarak indirebilirsiniz.


 Ekran Görüntüleri 


Sponsorlu


com.sonymobile.support


 QR Barkod  Sony Android Teknik Destek Uygulaması  5 yıldız
Benzer Uygulamalar:

Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

Android Bilgi Uygulamaları, Android Sistem Araçları ve Uygulamaları, Android Tablet Uygulamaları, Android Uygulamalar ve Programlar, İletişim için Android Uygulamaları, Türkçe Android Uygulamaları
, , , , , ,


Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2018  (1644sayfa/6919yorum) k201208021123 9809