Son Depremler Android Uygulaması

Son Depremler Android Uygulaması

Bulunduğunuz şehirdeki veya diğer şehirlerde gerçekleşen depremleri bu son depremler Android uygulaması ile anında görün.

Ülkemizde son 24 saat içerisinde gerçekleşen depremleri listeleyebilir, haritadaki konumundan meydana geldiği noktaya bakabilirsiniz. Depremin tam yeri, tarih ve saati, büyüklüğü, derinliği gibi bilgilere kolayca ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda harita üzerinde deprem olan noktaları görebilir, üzerine tıkladığınızda depremle ilgili büyüklük, derinlik gibi bilgileri görebilirsiniz.

Sistemdeki tüm deprem bilgileri Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü (KRDAE) – Deprem Bilgi Sistemi’nden elde edilmektedir.

Son Depremler Android uygulaması şu an için ücretsiz ve reklamsız olarak Google Play’den indirilebilir. Daha önce yayınladığımız diğer deprem uygulamaları için buraya tıklayabilirsiniz.


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri 


com.myeathquake.app


 QR Barkod  


« »

BENZER UYGULAMALAR

Yorum Yazın   Android UygulamalarReklamsız Android UygulamalarTürkçe Android UygulamalarıBilgi UygulamalarıCanlı Veri UygulamalarıHarita - Gps Uygulamaları
,
Yazar: andropedi  Puan: 2.1  Y: 08/01/2019  Güncelleme: 13/01/2019 

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2019