Siparişini Olduğun Yere Getiren Uygulama – Getir

   İNDİR UYGULAMA 


  Yayın:
  19/02/2016
  Okunma:
  3544
  Puan:
  3.4
  Favori:
  0
  Kısa Link:
  c8f

 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz

Yaklaşık 300 çeşit ürünü, ortalama 10 dakikada, olduğun yere 7/24 getirebilen kuruluşun android uygulaması “Getir” yayında. Getir uygulaması modern şehir insanı için tasarlanmış. İşte kendi ağızlarından getir uygulamasının tanıtımı:

“Zamanın kıymetini biliyoruz, hayatını kolaylaştırıyoruz, en çok tükettiğin ürünleri getir hızında yani ortalama 10 dakikada getiriyoruz. İhtiyacını karşılamak için evden çıkıp alışveriş yapmana gerek yok, bırak biz getirelim.

300 çeşit ürün: Bebek bezinden köpek mamasına, deterjandan ampüle, kuruyemişten çikolataya yaklaşık 300 çeşit günlük ihtiyaç ayağına getiriyoruz. Ofis, ev, park, her yere getiriyoruz, sen hiç zahmete girme.

Getir hızında teslimat: Ortalama 10 dakikada siparişini getiriyoruz. Bunu da Getir’e özel geniş kurye ekibimizle gerçekleştiriyoruz. Çok sayıdaki depo, araç ve motokuryelerimizle hizmetindeyiz.

Canlı Sipariş Takibi: Siparişini verdikten sonra gelişini haritadan izleyebilir, kaç dakikada yanında olacağını bilirsin.

Dijital Ödeme: Ödemeler dijital ödeme şeklinde gerçekleşiyor. Kredi kartını bir kere tanımlaman yeterli, sonrasında ne cüzdana ne de kredi kartına ihtiyacın var. Kapıda ödeme yok, para üstü derdi yok, zaman kaybı yok!

7/24 servis: Gece gündüz demiyoruz, 7/24 getiriyoruz, ister gece yarısı ister sabahın erken saatleri ne zaman istersen sipariş verebilirsin.

Müşteri Hizmetleri: Müşteri Hizmetlerimiz de 7/24 hizmetinde! Müşteri Hizmetlerimize 0 850 532 50 50’den ulaşabilirsin.

Şu anda İstanbul’un çoğu bölgesine Getir’iyoruz. Yakında tüm İstanbul’dayız.”


 Ekran Görüntüleri 


 Tanıtım Videosu 


Sponsorlu


com.getir


 QR Barkod  
Siparişini Olduğun Yere Getiren Uygulama – Getir 
Benzer Uygulamalar:

Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

Kategoriler: Android Alışveriş Uygulamaları, Android Tablet Uygulamaları, Android Uygulamalar ve Programlar, İletişim için Android Uygulamaları, İlginç Android Uygulamaları, Türkçe Android Uygulamaları
Etiketler: , , , , ,


Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2018  (1663sayfa/6963yorum/31favori) k201208021123 m9809