Samsung Telefonlar için Not Defteri

Samsung Telefonlar için Not Defteri

Samsung telefonlar için not defteri olarak Samsung tarafından geliştirilen bu not alma uygulamasında resim ve yazı ile notlar alabilirsiniz.

Sadece Samsung marka her türlü tablet ve telefonda çalışabilen bu uygulamada ses kaydı, el yazısı, klavye yazısı ve resim çekerek notlar oluşturabilirsiniz. Eğer telefonunuzda daha önce S Note ve Memo not alma uygulamalarını kullandıysanız oradaki notlarınızı da bu not defteri uygulamasına içeri aktarabilirsiniz.

Uygulama içinde çizerek not alırken çeşitli renklerde ve kalınlıklarda çizgi kalemleri de seçebiliyorsunuz. Aldığınız çizilmiş veya yazılmış notları arkadaşlarınızla da paylaşabiliyorsunuz.

Samsung telefonlar için not defteri uygulamasında yazdığınız notlara aynı zamanda şifre koyabiliyorsunuz. Bu şekilde istenmeyen kişiler notlarınızı açarak okuyamıyor.

Samsung Notes Android uygulamasında aldığınız notları Samsung hesabınıza giriş yaparak Samsung bulut depolamasına da yedekleyebiliyorsunuz. Bu şekilde telefonunuzu kaybettiğinizde ya da yeni telefon aldığınızda eski notlarınıza tekrar ulaşabilirsiniz.

Reklamsız ve ücretsiz olan Samsung Not Defteri uygulamasını Google Play’den ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Aynı zamanda daha önce yayınladığımız diğer not alma uygulamalarına göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz.


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri  İndirme Linkleri 

Android (Google Play)YORUM YAZ


E-posta adresinizi hiçbir şekilde kimse ile paylaşmıyoruz


Android UygulamalarReklamsız Android UygulamalarTürkçe Android UygulamalarıMini Android UygulamalarıSistem Araçları ve Uygulamaları
, , , ,
Yazar: andropedi  Puan: 13.7  Y: 16/02/2019      
ANA SAYFA | Android Uygulamalar | Android Oyunlar | Android Haberler | Android Duvar Kağıtları | Ücretsiz Uygulama | Tüm Kategoriler | İLETİŞİM

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2023