Sakinleştirici Uyku Müzikleri ve Sesleri

Sakinleştirici Uyku Müzikleri ve Sesleri

Uykuya dalmadan önce orman sesleri, deniz sesleri, kuş sesleri gibi sakinleştirici uyku müziklerini bu uygulama ile dinleyebilirsiniz. Uygulama içinde yüksek kaliteli dinlendirici seslerden istediklerinizi seçip karıştırarak kolayca uykuya dalabilirsiniz.

Sesleri dinlemeye başlarken uygulamanın kapanması için süreyi de belirlersiniz. Böylece rahatlatıcı sesleri dinleyip uykuya daldıktan sonra uygulama istediğiniz saatte sesleri durdurur. Uygulamanın diğer güzel bir yanı ise internetsiz çalışabilmesi. Rahatlatıcı müzikler ve sesleri dinlerken aynı zamanda güzel arka plan resimlerini de izleyebilirsiniz.

Uygulama içinde kullanabileceğiniz sesler şu şekilde:

★ Canlandırıcı Yağmur
★ Ormanda Yağmur
★ Klasik Tren
★ Gökyüzünün Üstünde
★ Yatıştırıcı Gezi
★ Sessiz Mağara
★ Huzurlu Gece
★ Akşam Sahili
★ Canlı Dere
★ Kış Kulübesi
★ Yağmur Ormanı
★ Sonbahar Ormanı

Dinlendirici Uyku Müzikleri Android uygulamasını Google Play’den ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Uygulama Google Play’de 5 milyondan fazla kişi tarafından indirilmiş ve yaklaşık 100 bin oy üzerinden 4,8 puan almış. Yani bu tür bir uygulama arıyorsanız en iyilerinden biri diyebiliriz.


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri  İndirme Linkleri 

Android (Google Play)YORUM YAZ


E-posta adresinizi hiçbir şekilde kimse ile paylaşmıyoruz


Android UygulamalarTürkçe Android UygulamalarıPopüler UygulamalarEğlenceli Android UygulamalarıVerimlilik ve Gelişim Uygulamaları
, , , ,
Yazar: andropedi  Puan: 1.2  Y: 01/12/2019      
ANA SAYFA | Android Uygulamalar | Android Oyunlar | Android Haberler | Android Duvar Kağıtları | Ücretsiz Uygulama | Tüm Kategoriler | İLETİŞİM

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2023