Pokemon’dan Yeni Oyun: Pokémon: Magikarp Jump

 İNDİR

Oyun
1543
Y: 05/06/2017
Puan: 2.6
Kısa Link: 8vu
 
 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz

Şu ana kadar en zayıf olan Pokemon Magikarp için yapılmış. Özellikle bir Pokemon hayranıysanız boş vakitlerinizde oynayıp eğlenebileceğiniz oldukça basit bir oyun.

Magikarp zayıf, işe yaramaz ve basit bir Pokemon olmak için tasarlanmış. Herhangi bir ekstra güç veya özellik öğrenemiyor. Sadece etrafta zıplıyor ve kıvrılıyor. Hatta bazen gökyüzüne çok fazla zıplarsa bir diğer Pokemon olan Pidgetto tarafından bir daha geri gelmemek üzere götürülebiliyor.

Oyunda bu zayıf Pokemon’u yakalıyor, çeşitli eğitimlerden geçiriyor, bazı renklerde ve desenlerde tasarlayabiliyorsunuz. Seviyeniz yükselirken aynı zamanda diğer Magikarp’lar ile zıplama yarışı yapabiliyorsunuz. Pokemon’u besliyor ve çeşitli eğitimlerden geçirerek büyütebiliyorsunuz. Aynı zamanda gölde başka çeşit ve desenlerde Magikarp yakalayabiliyorsunuz. Çok sık görülmeyen Magirap yakaladığınızda bunu arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Oyun içinde Magikarp’ınız büyürken size Pikachu, Piplup gibi bazı güçlü diğer Pokemon’lar yardımcı oluyor ve onlarla arkadaş oluyorsunuz.

Oyun genel olarak alt yaş grubuna hitap ediyor ve eskiden bildiğimiz Tomogachi oyununa benziyor. Tabi bir Pikachu hayranıysanız ve basit oyunları oynamaktan zevk alıyorsanız bu oyun size de eğlenceli gelebilir. Magirap Jump Pokemon oyununu Google Play’den ücretsiz olarak indirip oynayabilirsiniz.


 Ekran Görüntüleri 


 Tanıtım Videosu 


Sponsorlu


jp.pokemon.koiking


 QR Barkod  Pokemon’dan Yeni Oyun: Pokémon: Magikarp Jump 
Benzer Uygulamalar:

Yorum Yazın   Kategoriler: Android Oyunlar
Etiketler: , , , , , , , , , , ,


Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2019