PlayStation App – PlayStation PS4 Android Uygulaması

Artık PlayStation® deneyiminizi yeni PlayStation®App’a sahip mobil cihazınızla her yere taşıyabilirsiniz. Oyun oynayan arkadaşlarınızla ve oynadığınız oyunlarla bağlantıda kalmanızı sağlayan özellikler sayesinde, oyun oynamaya her zaman hazır olun. PlayStation®Store’dan PS4™ sisteminize oyunlar indirin ve evde oyun deneyimi yaşamaya hazır olun.

PlayStation®App’a sahip mobil cihazınızla şunları yapabilirsiniz:

Özellikler:

* Arkadaşlarınızın hangi oyunları oynadığını görebilir; kupaları karşılaştırabilir ve profilinizi ya da son etkinlikleri görüntüleyebilirsiniz.

* Arkadaşlarınızla sohbet edebilir; bildirimler, oyun bildirimleri ve davetler alabilir ve mobil cihazınızı PS4™ sisteminizin ekran klavyesi olarak kullanabilirsiniz.

* PlayStation®Store’da arama yapabilir; en yeni popüler oyunlar ile eklentiler seçebilir ve eve gittiğinizde hazır olmaları için bunları PS4™ sisteminize indirebilirsiniz.

* Uygulama içi ikinci ekran özelliklerini kullanabildiğiniz durumlarda, rakiplerinize meydan okumak ve daha iyi kontrol için bunlardan yararlanabilirsiniz.

* PlayStation® sistem kılavuzlarına, el kitaplarına ve PlayStation.Blog’a hızla erişebilirsiniz.

Not: Bu uygulamanın tüm özelliklerinin kullanılabilmesi için bir Sony Entertainment Network hesabı ve PS4™ sistemi gerekir.


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri  İndirme Linkleri 

Android (Google Play)YORUM YAZ


E-posta adresinizi hiçbir şekilde kimse ile paylaşmıyoruz


Android UygulamalarTürkçe Android Uygulamalarıİletişim için Android UygulamalarıMedya UygulamalarıSosyal Android Uygulamaları
, , , , , , ,
Yazar: andropedi  Puan: 1.4  Y: 17/11/2013  Güncelleme: 17/11/2013      
ANA SAYFA | Android Uygulamalar | Android Oyunlar | Android Haberler | Android Duvar Kağıtları | Ücretsiz Uygulama | Tüm Kategoriler | İLETİŞİM

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2023