Plants vs Zombies 2 Çıktı – Android Oyununu Ücretsiz İndirin

   İNDİR OYUN 


  Güncelleme:
  02/12/2014
  Okunma:
  6126
  Puan:
  3.2
  Favori:
  0
  Kısa Link:
  ujy

 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz

Plants vs Zombies oyunu ilk versiyonu ile oynayanlar tarafından oldukça beğenilmiş ve keyifle oynanarak bitirilmişti. Birkaç aydır EA firmasının oyunun ikinci versiyonunu çıkarması bekleniyordu. Birkaç erteleme haberinden sonra oyun nihayet yayınlandı.

Oyundaki amacınız korumakla görevli olduğunuz bir eve zombilerin saldırısını engellemek ve evi ele geçirmelerini önlemek. Bir çeşit tower defense (kule savunma) oyunu olan Plants vs Zombies 2 oyununda görsel efektler, ses efektleri ve kolay oynanabilirlik oyunu oldukça keyifli hale getiriyor.

Oyun tablet veya büyük ekranlı telefonlarda daha kolay ve keyifli oynanıyor.

Oyunu marketten yükleyemiyorsanız eklediğimiz diğer indirme butonundan oyunu bilgisayarınıza indirdikten sonra telefonunuza kurarak oynayabilirsiniz.

Güneşleri toplayın, para kazanın ve savunmanızı çeşitli taktiklerle güçlendirin.


 Ekran Görüntüleri 


 Tanıtım Videosu 


Sponsorlu


com.ea.game.pvz2_row


 QR Barkod  
Plants vs Zombies 2 Çıktı – Android Oyununu Ücretsiz İndirin 
Benzer Uygulamalar:

Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

Kategoriler: Android Oyunlar, Android Tablet Oyunları
Etiketler: , , , , ,


Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2018  (1663sayfa/6962yorum/30favori) k201208021123 m9809