Om Nom ile Telefonda Koşu Oyunu

Om Nom ile Telefonda Koşu Oyunu

Subway Surfers ve Temple Run gibi telefonda koşu oyunu arıyorsanız Om Nom karakteri ile benzer bir oyunu oynayabilirsiniz. Düz bir platformda engeller ve nesneler ile etkileşime geçerek gidebildiğiniz kadar uzağa gidin ve altınları da toplamayı unutmayın.

Om Nom’la Om Nelle karakteri ile birlikte ve Nomville’in tehlikeli caddelerinden koşarak geç. Engellerden uzak dur, yolu bitirmek için güçlendirmeler kullan ve Cut the Rope evreninden yeni karakterlerin/oyuncuların kilidini aç!

ZORLU GÖREVLERİ TAMAMLA

Belirli bir mesafeyi kat et, harfleri topla, mükemmel hünerler sergile veya sonsuz koşu modunda olabildiğince uzun koş ve ödülleri kazan.

TAKVİYELERİ VE GÜÇLENDİRMELERİ KULLAN

Roketler, zıplama botları ve iki kat altın özellikleri maceranda sana yardımcı olacak. Bunları toplamak için koş ve fazladan puan kazan!

CUT THE ROPE DÜNYASINDAN YENİ KARAKTERLER AÇ

Om Nom ve Om Nelle bu oyunun yıldızları ama kilidini açacağın daha pek çok havalı karakter ve son derece şık dış görünüm de seni bekliyor!

MÜKEMMEL YENİ YERLERİ KEŞFET

Kalabalık caddelerden, karmakarışık çatılardan, yer altı tünellerinden, robot fabrikasından ve diğer rengarenk seviyelerden koşarak geç!

LİDERLİK TABLOSUNDA ŞAMPİYON OL

Liderlik tablosunda üst sıralara çıkmak için normal yarışlarda en yüksek skoru elde et!


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri  İndirme Linkleri 

Android (Google Play)
iPhone (App Store)YORUM YAZ


E-posta adresinizi hiçbir şekilde kimse ile paylaşmıyoruz


Eğlencelik ve İlerlemeli OyunlariPhone ve iPad UygulamalarıAndroid Oyunlar
, , ,
Yazar: andropedi  Puan: 1.3  Y: 29/02/2020      
ANA SAYFA | Android Uygulamalar | Android Oyunlar | Android Haberler | Android Duvar Kağıtları | Ücretsiz Uygulama | Tüm Kategoriler | İLETİŞİM

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2023