Notification Toggle – Uyarı Çubuğunda Özellik Düğmeleri

Notification Toggle android uygulaması ile telefonunuzun uyarı çubuğuna dilediğiniz (gps,wifi,bluetooth,3g gibi..) özelliklerin açma kapama butonlarını ekleyebilirsiniz. Uygulama oldukça gelişmiş özellik ve ayarlara sahip ve tamamen ücretsiz. Açma/kapama butonlarının sırasını belirleme, aktif/pasif ikon renklerini seçebilme ve daha birçok özellik bu uygulamada mevcut. Eğer telefonunuzun özelliklerini hangi ekranda olursanız olun uyarı çubuğundan hemen kontrol edebilmek istiyorsanız bu uygulama bu işi çok iyi bir şekilde gerçekleştiriyor. Uygulamanın Türkçe versiyonu henüz bulunmamakta olup herhangi bir sorunda aşağıdaki yorum kısmına sorunuzu yazabilirsiniz.


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri 



 İndirme Linkleri 

Android (Google Play)



  3 Yorum

   
    Anonim  
  23.04.2013-13:49

  rootlu olursa daha fazls gelistirilebilir yaziyor ama ben pek beceremedim yardimci olursaniz sevinirim

   
    andropedi  
  23.04.2013-13:51
  a

  Uygulama rootsuz telefonlarda da çalışıyor ve neredeyse tüm özellikleri root’suz olarak kullanılabiliyor. Telefonunuzun rootlu olmasına gerek yok, kaçırdığınız en fazla bir iki özellik olur, root işlemi yapmanıza hiç gerek yok.

   
    mesut  
  26.02.2014-08:35
  m

  benim telefon rootlu programı kurdum fakat şu uyarı geldi. “telefonunuz root lu görünüyor. system/data klasörüne indirebilirsiniz” bu nedemek nasıl kuracağım.



YORUM YAZ






E-posta adresinizi hiçbir şekilde kimse ile paylaşmıyoruz


Android UygulamalarSistem Araçları ve UygulamalarıVerimlilik ve Gelişim UygulamalarıWidget Uygulamaları
, , , , , , , , , , , , , , ,
Yazar: andropedi  Puan: 2.6  Y: 04/03/2013  Güncelleme: 04/10/2013      
ANA SAYFA | Android Uygulamalar | Android Oyunlar | Android Haberler | Android Duvar Kağıtları | Ücretsiz Uygulama | Tüm Kategoriler | İLETİŞİM

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2023