Android Telefon Tavla Oyunu – Mynet Tavla

Facebook’un efsanevi oyunu Tavla artık Android’de! Tavla’yı tamamen Ücretsiz olarak indirip oynayabilirsiniz.

İster yeni oyun arkadaşlarıyla tanışıp sosyalleşin isterseniz Facebook arkadaşlarınızla oynayın. Tavla’yı Facebook hesabınızı kullanmadan Misafir olarak da oynayabilirsiniz. Günün her saati gerçek oyuncularla online olarak oynamanın tadını çıkarın.

Tavla severlerin yıllardır vazgeçilmezi olan ve Facebook’un efsanevi oyunu Mynet Tavla Oyunu artık Android’de! Üstelik BEDAVA indirebilir ve dilediğinizce Tavla oyunu oynayabilirsin!

ÇANAK kırmalı ve SEVİYE ilerlemeli 101 Okey Yüzbir, Çanak Okey, King, Batak gibi klasik Türk oyunlarının yapımcısı MYNET tarafından geliştirilen MİLLİ Android Tavla plus oyununda ister yeni oyun arkadaşlarıyla tanışıp sosyalleş istersen Facebook arkadaşlarınla tavla online oyna! Mynet Tavla’yı Facebook hesabınızı kullanmadan Misafir olarak da oynayabilirsin. Günün her saati gerçek oyuncularla online ve mobil olarak canlı Tavla oynamanın tadını çıkar tavla oyununun experti ol!

Tavla Oyunu Nasıl Oynanır?

Kim Başlar? Oyuna kimin başlayacağına karar vermek için, her bir oyuncu tek bir zar atar ve en yüksek sayıyı alan, ilk hamlesinde hem kendi sayısını hem de rakibininkini kullanarak başlar. Bu Açılış atışını iptal eder.

Pul İlerletme Bir oyuncunun pullarını ilerletebileceği noktaların veya işaretlerin sayısı zar atışı ile belli olur. Her bir zar ayrı hamleyi temsil eder. Örneğin, 4 ve 2 attıysanız, ya bir pulu ara nokta açık ise toplam 6 peron ilerletirsiniz, ya da bir pulu 4 peron ve diğerini de 2 peron ilerletebilirsiniz.

Çift Atma Bir oyuncu çift atarsa, sayılar iki katı oynanır. Örneğin, her iki zar da 5 okunursa, dört adet 5 hamleniz vardır, istediğiniz herhangi bir yasal kombinasyonda oynayabilirsiniz: 4 pulun her birini 5 peron ilerletme, bir pulu 20 peron ilerletme (4×5 peron), veya böyle herhangi bir kombinasyon.

Oyunun Yönü Bir oyuncunun pulları tahta çapında sadece bir yönde ilerletilebilir, rakibin evindeki Nokta 24’ten başlayarak kendi evindeki Nokta 1’de son bulan sanal bir U-şeklindeki iz üzerinde. Geriye doğru hamlelere asla izin verilmez. Bir Pul sadece Açık bir noktaya ilerletilebilir: yani, pulların bulunmadığı herhangi bir nokta veya oyuncunun kendi pullarının bulunduğu, veya rakibin pullarından birden fazla yerleştirilmemiş olan bir noktaya.
Sahibi olduğunuz tek bir noktaya yerleştirebileceğiniz pul miktarı için herhangi bir sınır yoktur. Bir pul, rakibinizin pullarından iki veya daha fazlasi olan bir noktaya ilerletilemez.
Ayrıca eğer rakibiniz tum pulları kendi alanına yerleştirmeden veya yerleştirmiş olup herhangi bir pul almadan siz kendi tum pullarınızı bitirirseniz rakibi MARS etmiş olursunuz böylelikle daha fazla puan alırsınız.

Tavla Online Oyununun Özellikleri:

* Tavla oyununda online olarak gerçek insanlarla oynama.
* Tavla oyununda hemen Oyna özelliği ile hızlıca oyuna başlayabilme.
* Tavla oyununda her cihazda çalışan Full HD grafikler.
*Tavla oyununda optimize edilmiş grafiklerle tablet ve telefonda tavla oyunu online oyna.
* Tavla oyununda multitouch desteği ile tabletlerde mükemmel şekilde oynayabilme.
* Tavla oyununda yüksek kaliteli animasyonlar.
* Tavla oyununda 3G, WiFi veya Edge bağlantı hızlarında oyun oynayabilme.
* Tavla oyununu tablet ve akıllı telefonlarda akıcı ve kesintisiz oynayabilme.
* İnternet Tavla oyunu indirmek isteyenler için BEDAVA yükleme imkanı.
* Tavla oyununda online olarak oynayabilme imkanı.
* Tavla internetsiz oyunlar gibi bilgisayara karşı Tavla oynamaktan sıkılanlar için canlı rakiplerle oynama imkanı.
* Tavla oyununda hızlı ve adil Tavla oynamak için Tavla online ı sende indir!


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri  İndirme Linkleri 

Android (Google Play)  1 Yorum

     
      ilyas inci  
    28.03.2021-20:14
    i

    harıka oyunYORUM YAZ


E-posta adresinizi hiçbir şekilde kimse ile paylaşmıyoruz


Kağıt ve Tahta OyunlarıTürkçe Android UygulamalarıOnline ve Multiplayer OyunlarAndroid Oyunlar
, ,
Yazar: andropedi  Puan: 3.2  Y: 14/08/2015  Güncelleme: 26/04/2019      
ANA SAYFA | Android Uygulamalar | Android Oyunlar | Android Haberler | Android Duvar Kağıtları | Ücretsiz Uygulama | Tüm Kategoriler | İLETİŞİM

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2023