Microsoft’tan Hologramlı Sanal Gerçeklik Atağı – Microsoft HoloLens

   İNDİR O:2748  Link: lwr   G: 22/01/2015   HABER 

microsoft-hololens-nedir-1
Yakın gelecekte hayatımızın büyük kısmında yer alması beklenen teknoloji gözlüklerine bir yenisi daha eklendi. Aslında onlara gözlük demek bile teknolojik anlamda yetersiz kalacak. Çünkü bu yeni teknoloji ürünleri aslında gözünüze takılan birer bilgisayar. İlk olarak Google tarafından Google Glass ile geliştirilmeye başlanan görsellik ile bilgisayar birimlerinin birleştirildiği teknoloji sektörüne şimdi ise Microsoft büyük bir hızla giriş yapıyor: Microsoft HoloLens.

microsoft-hololens-nedir-2
Birazdan tanıtım videosunu da izleyeceğiniz HoloLens ürününde evinizde, iş yerinizde veya dışarda, yani nerede olursanız olun, gözünüze takacağınız bir bilgisayar gözlük ile evinizin dekorasyonuna uygulamalar veya ekranlar ekleyebilecek, arkadaşlarınızla iletişim görüntülü, sesli ve interaktif iletişim kurabilecek ve tasarım yaparken çok daha gerçekçi görünümler elde edebileceksiniz. Özetle özelliklerini bu şekilde toplasak da görünüşe bakılırsa Microsoft’un yeni HoloLens’i bundan çok daha fazlasını yapacak. Videoyu izleyebilirsiniz.

 

Ürün hakkında daha fazla bilgi almak için Microsoft’un HoloLens sayfasını buraya tıklayarak ziyaret edebilirsiniz.
Microsoft’tan Hologramlı Sanal Gerçeklik Atağı – Microsoft HoloLens  2 yıldız
Benzer Sayfalar:

Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

Android ve Teknoloji Haberleri
, , , , , , , , , , ,


Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2018  (1644sayfa/6919yorum) k201208021123 9809