iPhone Müzikleri Android Telefona Aktarmak

   İNDİR Puan: 4.0  Link: te7   Güncelleme: 12/02/2019  Y: 25/11/2018

Eğer iPhone telefondan iPhone müzikleri Android’e aktarmak isterseniz bu mümkün. Telefonunuz iPhone’ken Android telefona geçtiyseniz veya yeni bri Android telefon daha aldıysanız, iPhone müzikleri Android telefona aşağıdaki adımları takip ederek transfer edebilirsiniz.

1) İlk olarak iPhone telefonunuzdaki müzikleri iTunes programı ile senkronize etmeniz gerekmekte. Bunu yapmak için Windows bilgisayara iTunes yükleyip Apple hesabınızla giriş yapmanız gerekiyor. iTunes programını bilgisayarda açtıktan sonra Kütüphane (Library) sekmesine gelin. Bu sayfadan Android telefona transfer etmek istediğiniz şarkıları seçin.

2) Seçtiğiniz şarkılara sağ tıklayıp “Kopyala”yı seçin ve bilgisayarınızda yeni bir klasör açarak şarkıları bu klasöre “Yapıştır” seçeneği ile kopyalayın.

3) Android telefonunuzu bilgisayara bağlayın ve telefonda müzikleri yapıştırmak istediğiniz müzik klasörünü açın.

4) Bilgisayara kopyaladığınız şarkıları tekrar bilgisayardan kopyalayarak bu Android’de açtığınız müzik klasörüne yapıştırın.

Artık Android telefonunuzu bilgisayardan çıkarabilir ve telefonunuzda aktardığınız müziklerin keyfini çıkarabilirsiniz.


Sponsorlu


Nasıl Yapılır 572
Destek olmak için sayfayı beğendiyseniz sol taraftan paylaşabilir veya sağ taraftan beğen butonunu kullanabilirsiniz. Bu sayede size yararlı paylaşımlar yapmaya devam edebiliriz. Desteğiniz için teşekkürler!

iPhone Müzikleri Android Telefona Aktarmak 
Benzer Sayfalar:

Yorum Yazın   Nasıl Yapılır?
iPhone ve iPad Uygulamaları
, , , , ,


Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2019