İnternetten Radyo Dinleyebileceğiniz Android ve iPhone Uygulaması

Radio Garden İNDİR

Popüler
Önerilen
Uygulama
620
G: 12/01/2019
Y: 17/12/2018
Puan: 2.9
 
 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz
İnternetten Radyo Dinleyebileceğiniz Android ve iPhone Uygulaması

Telefonunuz ister Android isterse iPhone olsun, dünya üzerinden istediğiniz yerde internetten radyo dinleyebileceğiniz Android uygulaması. Hatta web sitesi ve iPhone uygulamaları da mevcut. Bir süredir sadece radio.garden internet adresi üzerinden hizmet veren sitenin Android ve iOS uygulaması ile de artık telefonunuzdan da dünyadaki bütün radyoları dinleyebiliyorsunuz.

Uygulamayı açtığınızda karşınıza üzerinde yeşil noktalar bulunan bir üç boyutlu dünya çıkıyor. Dünyanın istediğiniz yerini yakınlaştırıp yeşil noktalara tıkladığınızda o bölgede yayın yapan radyoların varsa internet yayınlarına direkt uygulama üzerinden ulaşabiliyorsunuz. Noktaya tıkladıktan sonra ekranın sağ alt köşesinde de diğer radyoların isimleri çıkıyor. O yazılara tıklayarak da radyo kanalını değiştirip internetten radyo dinleyebiliyorsunuz. Üstelik kanal değiştirirken klasik radyo cızırtısı efektleriyle gerçekten radyo dinliyormuşsunuz hissini de veriyor. Ayrıca kanllar arası geçiş yaparken uygulama çok hızlı çalışıyor ve hemen diğer radyo kanalı çalmaya başlıyor.

Dünya üzerindeki onbinlerce radyo kanalına internet üzerinden ulaşabileceğiniz ve internetten radyo dinleyebileceğiniz radio.garden sitesinin iOS ve Android uygulamalarını aşağıdan indirebilirsiniz.


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri 


com.jonathanpuckey.radiogarden

Android için:

 QR Barkod  

 

iPhone için:


« »

BENZER UYGULAMALAR

Yorum Yazın   Android Uygulamalar
Popüler
Önerilen
iPhone ve iPad Uygulamaları
Canlı Veri Uygulamaları
Haber Kaynağı Android Uygulamaları
İletişim için Android Uygulamaları
İlginç Android Uygulamaları
Medya Uygulamaları
, , ,


Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2019