İnternetten Radyo Dinleyebileceğiniz Android ve iPhone Uygulaması

İnternetten Radyo Dinleyebileceğiniz Android ve iPhone Uygulaması

Telefonunuz ister Android isterse iPhone olsun, dünya üzerinden istediğiniz yerde internetten radyo dinleyebileceğiniz Android uygulaması. Hatta web sitesi ve iPhone uygulamaları da mevcut. Bir süredir sadece radio.garden internet adresi üzerinden hizmet veren sitenin Android ve iOS uygulaması ile de artık telefonunuzdan da dünyadaki bütün radyoları dinleyebiliyorsunuz.

Uygulamayı açtığınızda karşınıza üzerinde yeşil noktalar bulunan bir üç boyutlu dünya çıkıyor. Dünyanın istediğiniz yerini yakınlaştırıp yeşil noktalara tıkladığınızda o bölgede yayın yapan radyoların varsa internet yayınlarına direkt uygulama üzerinden ulaşabiliyorsunuz. Noktaya tıkladıktan sonra ekranın sağ alt köşesinde de diğer radyoların isimleri çıkıyor. O yazılara tıklayarak da radyo kanalını değiştirip internetten radyo dinleyebiliyorsunuz. Üstelik kanal değiştirirken klasik radyo cızırtısı efektleriyle gerçekten radyo dinliyormuşsunuz hissini de veriyor. Ayrıca kanllar arası geçiş yaparken uygulama çok hızlı çalışıyor ve hemen diğer radyo kanalı çalmaya başlıyor.

Dünya üzerindeki onbinlerce radyo kanalına internet üzerinden ulaşabileceğiniz ve internetten radyo dinleyebileceğiniz radio.garden sitesinin iOS ve Android uygulamalarını aşağıdan indirebilirsiniz.


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri  İndirme Linkleri 

Android (Google Play)
iPhone (App Store)YORUM YAZ


E-posta adresinizi hiçbir şekilde kimse ile paylaşmıyoruz


Android UygulamalarPopüler UygulamalarÖnerilen SayfalariPhone ve iPad UygulamalarıCanlı Veri UygulamalarıHaber Kaynağı Android Uygulamalarıİletişim için Android Uygulamalarıİlginç Android UygulamalarıMedya Uygulamaları
, , ,
Yazar: andropedi  Puan: 1.1  Y: 17/12/2018  Güncelleme: 12/01/2019      
ANA SAYFA | Android Uygulamalar | Android Oyunlar | Android Haberler | Android Duvar Kağıtları | Ücretsiz Uygulama | Tüm Kategoriler | İLETİŞİM

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2023