Inbox by Gmail – E-posta Yönetimine Yeni Bir Yaklaşım

 İNDİR

Reklamsız
Türkçe
Uygulama
1 yorum
3379
G: 04/01/2019
Y: 18/11/2014
Puan: 2.9
Kısa Link: 8ds
 
 1 Yorum
Yorum Yaz

E-posta gelen kutunuz, iş ve kişisel hayatınızı kolaylaştırmalıdır. Ancak, önemli iletilerin önemsiz olanların arasında gözden kaçırılması bu rahatlığın strese dönüşmesine neden olabilir. Gmail ekibi tarafından geliştirilen Inbox, her şeyi düzene sokar ve önemli konulara yoğunlaşmanıza yardımcı olur.

Gruplama Özelliği: Benzer iletiler bir arada gruplandırılır. Böylece, hepsiyle tek seferde ilgilenebilirsiniz. Ayrıca tek bir dokunuşla bu iletileri ortadan kaldırabilirsiniz.

Öne Çıkanlar: En önemli bilgileri iletiyi bile açmadan görebilirsiniz. Hemen önden uçuşlarınız için check-in yapın, alışverişlerinize ilişkin gönderim bilgilerini görün ve arkadaşlarınızın gönderdikleri fotoğrafları görüntüleyin.

Hatırlatıcı Özelliği: Postadan çok daha fazlası. Gelen kutunuzun daha sonra ilgilenmeniz gereken her şeyi içermesi için Hatırlatıcılar ekleyebilirsiniz.

Erteleme Özelliği: E-postaları ve Hatırlatıcıları, onlarla ilgilenmeye hazır olduğunuzda görüntülenecek şekilde erteleyin: gelecek hafta, eve ulaştığınızda veya siz ne zaman isterseniz.

Arama: Inbox, iletilerde ayrıntılı araştırma yapmanıza gerek kalmadan, yaklaşan uçuşunuzdan bir arkadaşınızın adresine kadar, tam olarak aradığınız şeyi bulmanıza yardımcı olur.

Gmail ile Uyumlu: Inbox, Gmail ekibi tarafından geliştirilmiştir. Dolayısıyla, Gmail’in güvenilirliği ve spam koruma özelliği ile birlikte tüm Gmail iletileriniz buradadır. İletilerinizin hepsi hâlâ Gmail’de durur ve her zaman orada durmaya devam eder.

Önemli Not: Inbox by Gmail için davet gereklidir. Davet istemek için inbox@google.com adresine e-posta gönderin.


 Ekran Görüntüleri 


 Tanıtım Videosu 


Sponsorlu


com.google.android.apps.inbox


 QR Barkod  

 
Inbox by Gmail – E-posta Yönetimine Yeni Bir Yaklaşım 
Benzer Uygulamalar:

  1 Yorum

      Ercan  (misafir)
    21.05.2016-09:34
    E

    Ben şarkı indirim mek istiyorumsiz de Yorum Yazın   Kategoriler: Android Uygulamalar, Reklamsız Android Uygulamalar, Türkçe Android Uygulamaları, iPhone ve iPad Uygulamaları, Bilgi Uygulamaları, İletişim için Android Uygulamaları, Sistem Araçları ve Uygulamaları, Sosyal Android Uygulamaları, Verimlilik ve Gelişim Uygulamaları, Widget Uygulamaları
Etiketler: , , , , , , , , ,


Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2019