İki Boyutlu Platform Oyunu – İlerle, Kaç ve Saldır

Azimli Kahraman oyununda atari, aksiyon, platform ve hile, hepsi bu iki boyutlu platform oyununda bir arada. Bu, dilediğin yere ve dilediğin zamanda dalabileceğin heyecan verici bir macera!

Prensesin başı belaya girdiğinde gerçek bir kahraman durdurulamaz bir canavara dönüşür ve bomba, tekme ve baltalarıyla yoluna devam eder. İlerlemek, kaçmak veya saldırmak için bir dokunuş yapabilirsin. Kılıç ustası ol, ağır tekmeler, bombalarla, bıçak ve balta atarak yoluna devam et. Ölümcül gücünü artırarak silahları geliştir. Yüksek bir kule inşa et, bir sürü yıkıcı savaş büyüleri aç.

Kahramanın için acımasız olanlar içinden düzinelerce miğfer bul: şövalye, prens, haçlı, viking, ejderha; ve şirin: Kedi, Köpek, Tek Boynuzlu At, Panda, Rakun, Tavuk, Domuz ve daha pek çok başkası. Zindanlar ve farklı oyun dünyalarını keşfet. Benzersiz miğferler içeren nadir ve efsanevi sandıklar bul.

Azimli Kahraman sadece zaman öldürmek için değil, tek parmakla bile oynanabilen heyecan verici bir atari, aksiyon ve platform oyunudur. Oyun İnternet olmadan da çalışır, tek yapman gereken indirmek ve aklınızı başınızdan alacak. Dilediğin yerde ve dilediğin zaman oyna! Arkadaşlarınla yarış ve bir kahraman ol!

Will Hero iki boyutlu platform oyununu Android telefonun için Google Play’den hemen ücretsiz olarak indirebilirsin. Daha önce paylaştığımız diğer platform oyunları için buraya tıkla!


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri  İndirme Linkleri 

Android (Google Play)YORUM YAZ


E-posta adresinizi hiçbir şekilde kimse ile paylaşmıyoruz


Eğlencelik ve İlerlemeli OyunlarAndroid Oyunlar
, , , , ,
Yazar: andropedi  Puan: 1.4  Y: 30/07/2018  Güncelleme: 15/05/2019      
ANA SAYFA | Android Uygulamalar | Android Oyunlar | Android Haberler | Android Duvar Kağıtları | Ücretsiz Uygulama | Tüm Kategoriler | İLETİŞİM

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2023