HTC One için Android 4.2.2 Güncellemesi Geliyor


HTC’nin çift SIM kart desteği sunan HTC One modeline Android 4.2.2 Jelly Bean güncellemesi dağıtılmaya başladı. Sıra şimdi tek SIM destekleyen global sürümde gibi gözüküyor.

HTC’nin amiral gemisi One’ın Hindistan, Çin ve Rusya’da satışa sunduğu çift SIM kartlı sürümüne uzun zamandır beklenen Android 4.2.2 Jelly Bean güncellemesi geldi.
Tek SIM desteği sunan global versiyonla teknik özellik bakımından neredeyse aynı olan HTC One sürümü için hazırlanan Android 4.2.1 güncellemesi, yaklaşık 175 MB büyüklüğünde.

HTC’nin Sense 5.0 arayüzünü kullanan yeni güncelleme sonrası DayDream özelliği, uyanma modunda widget, bildirim çubuğunda ayar düğmeleri ve özelleştirme imkanı, Android 4.2.2 ile gelen diğer başlıca yeniliklere ek olarak HTC’nin farklı özelleştirmeleri güncellemeyle beraber geliyor.

Bataryada kalan miktarı yüzde olarak gösteren Android 4.2.2 güncellemesi sonrasında, home tuşuna basarak ayarları açma işlevi ve başka yeni işlevlerin atanabildiği belirtiliyor.

HTC’nin Zoe uygulamasında yenilikler yapılıyorken, Ultrapiksel kamerada da çeşitli performans iyileştirmeleri yapılıyor. Zoe için hazır formatlara 6 yeni video formaıtnın da eklendiğini hatırlatalım. Kamera ayarlarına AE/AF kilidinin eklendiği HTC One, böylece panaroma ve sıralı çekimlerde pozlama ve otofokus ayarlarını eşitleyerek, tüm fotoğrafların benzer kalite ve netliğe sahip olmasını sağlıyor.

kaynak: shiftdelete

 

htc-one-telefon   

SponsorluYORUM YAZ


E-posta adresinizi hiçbir şekilde kimse ile paylaşmıyoruz


Haber 5347
Teknoloji Haberleri
, ,
Yazar: andropedi  Puan: 1.4  Y: 02/07/2013  Güncelleme: 21/06/2019      
ANA SAYFA | Android Uygulamalar | Android Oyunlar | Android Haberler | Android Duvar Kağıtları | Ücretsiz Uygulama | Tüm Kategoriler | İLETİŞİM

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2023