Hopi Android Uygulaması – Nedir? Nasıl Kullanılır?

   İNDİR UYGULAMA 


  Yayın:
  22/09/2015
  Okunma:
  2694
  Puan:
  2.3
  Favori:
  0
  Kısa Link:
  ue5

 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz

Herkes alışverişlerinde daha az ödeyip, daha çok kazanmak ister ama Hopi, sana bundan çok daha fazlasını sunar. Hopi’nle tanışınca alışveriş için indirimi dört gözle beklediğin günlere veda edersin. Çünkü Hopi’de indirimden çok daha iyi bir özellik var. Biz buna Paracık diyoruz.
Hopi’nin avantajları sadece Paracık’la da sınırlı değil. Hopi seni yakından tanır, istediğin ürünlere özel kampanyalarla kolayca ulaşmanı sağlar. Sonrasında da Gelsin Gelsin Paracıklar…
Hopi nasıl kullanılır?

* Uygulamaya aç, Hopi’nin sana özel nerede, ne kampanyası var göz at. Aradığın fırsatlara Hopi’nle kavuş.
* Hopi kampanyalarından yararlanmak için alışverişe çıktığında telefonundaki ‘Hopi Kimliği’ni kasaya göster.
* Hopi’nle alışveriş yaptıkça Paracık kazan, kazandığın Paracık’larını katla, katladıkça tekrar harca.
* Hopi’ndeki kampanyaları telefonundan sürekli takip et, kazandığın Paracık’ları 2 kat, 3 kat, 4 kat, 5 kat… değerinde harca.

Paracık nedir?
1 Paracık = 1 TL
Hopi’nle yaptığın her alışverişten Paracık kazanırsın. Daha da iyisi Paracık’larını kazandığının 3 – 5 katı değerinde bile harcayabilirsin.
Diyelim ki 100 liralık bir alışverişinden 30 Paracık kazandın. Sonrasında Paracık’larının 3 katı değerli olduğu bir kampanya buldun. 30 Paracık’ı 3 katı değerli harcayarak 90 TL’lik bir ayakkabıyı bedavaya alabilirsin. Hopi ile paran cebinde kalır.

Sana özel fırsatlar telefonuna gelsin!

Hopi’yi kullandıkça Hopi seni daha iyi tanır, zevklerini, ilgi alanlarını öğrenir. Sana özel “tam bana göre” dediğin kampanya ve fırsatlara telefonundan ulaşmanı sağlar.
Hopi en sevdiğin markaların fırsatlarını, ilgini çekecek kampanyaları ve sezonun en yenilerini herkesten önce ilk sana sunar. Hem de inanılmaz teliflerle!
Ayrıca Hopi sayesinde onlarca mağaza kartını da cüzdanında taşımana gerek kalmaz.
Hopi’yle tüm kartlarının bilgilerini telefonunda saklayabilir ve kolayca kullanabilirsin.
Boyner’den Yargıcı’ya, Turkcell’den Bimeks’e, Avis’ten ETS’ye, Digiturk’ten Morhipo’ya Türkiye’nin en iyi markalarında Hopi avantajlarını kullanabilir, anında kazanmaya başlarsın.


 Ekran Görüntüleri 


 Tanıtım Videosu 


Sponsorlu


com.boynergrup.hopi


 QR Barkod  
Hopi Android Uygulaması – Nedir? Nasıl Kullanılır? 
Benzer Uygulamalar:

Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

Kategoriler: Android Alışveriş Uygulamaları, Android Tablet Uygulamaları, Android Uygulamalar ve Programlar, Türkçe Android Uygulamaları
Etiketler: , , , , , , , , ,


Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2018  (1663sayfa/6964yorum/31favori) k201208021123 m9809