Hangi Uygulama Ne Kadar İnternet Kullanıyor?

Hangi Uygulama Ne Kadar İnternet Kullanıyor?

GlassWire mobil veri kullanımınızı ve hangi uygulama ne kadar internet kullanıyorun cevabını gerçek zamanlı olarak size gösterir. Hangi uygulamaların telefonunuzun İnternet bağlantısını yavaşlattığını veya mobil verilerinizi boşa harcattığını anında görmenizi sağlar.

GlassWire’ı deneyin, nelerin WiFi ve mobil verilerinizi kullandığını anında görün.

Ana özellikler
* GlassWire’ın veri uyarıları sizi veri sınırınızın altında tutar ve aylık faturanızda para tasarrufu yapmanızı sağlar. Aşım ücretlerinden kaçınmak için veri sınırına ulaşmadan önce uyarı alın.
* Hangi uygulamaların mobil operatör verilerinizi veya Wi-Fi bağlantınızı kullandığını görmek için CANLI gerçek zamanlı grafiğe bakın.
* Yeni bir uygulama ağa her eriştiğinde ve Wi-Fi/mobil veri kullanmaya başladığında haberdar olun.
* Hangi uygulamaların hafta/ay başında mobil verileri kullandığını görmek için zaman içinde geriye gidin. Geçmiş Wi-Fi/mobil veri kullanımını gün/ay olarak görün.
* Veri planınız için veri kullanımının sayılmayacağı sıfır değerlendirmeli uygulamalar oluşturmak için GlassWire’ın “Veri Planı” ekranına gidin.
* Gerçek zamanlı veri kullanımını görmek için bildirim çubuğundan GlassWire’ın Hız Ölçer’ini kontrol edin.
* Gizliliğinizi korumaya yardımcı olun, şüpheli uygulama etkinliğini açığa çıkarın.
* Uygulamaların ağa bağlanmasını engelleyin/GlassWire’ın mobil güvenlik duvarı ile başlamasından önce yeni bağlantılara izin verin/reddedin.

Gizliliğinizi koruma
Şirketimiz, özellikle insanların gizlilik ve güvenliklerini korumalarına yardımcı olmak için kurulmuştur. Verilerinizi üçüncü taraflara satarak değil, uygulamamızın satışıyla para kazanırız. GlassWire ile verileriniz ve uygulama kullanım bilgileriniz asla telefonunuzdan ayrılmaz.

GlassWire’ın premium güvenlik duvarı ile kötü amaçlı uygulamaları anında engelleyin
GlassWire’ın yeni mobil güvenlik duvarıyla anında yeni uygulama bağlantılarına izin verin veya bağlantıları reddedin. GlassWire, uygulama WiFi bağlantılarını, mobil bağlantıları veya her ikisini de aynı anda engelleyebilir! GlassWire premium ayrıca sınırsız temalara sahiptir.
Küçük bir ücret karşılığında (ücretsiz deneme sürümüyle) çevrimiçi gizliliği desteklemiş ve tüm premium özelliklerimize tam erişim sağlamış olacaksınız. GlassWire asla reklam göstermez veya gizliliğinizi ihlal etmez.

Ayrıca çok kullandığınız bazı uygulamaların daha az internet harcaması için yapmanız gereken ayarları paylaştığımız yazıya ulaşmak için tıklayın.


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri  İndirme Linkleri 

Android (Google Play)YORUM YAZ


E-posta adresinizi hiçbir şekilde kimse ile paylaşmıyoruz


Android UygulamalarTürkçe Android UygulamalarıBilgi UygulamalarıCanlı Veri UygulamalarıSistem Araçları ve Uygulamaları
, , , ,
Yazar: andropedi  Puan: 2.1  Y: 14/01/2019  Güncelleme: 14/01/2019      
ANA SAYFA | Android Uygulamalar | Android Oyunlar | Android Haberler | Android Duvar Kağıtları | Ücretsiz Uygulama | Tüm Kategoriler | İLETİŞİM

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2023