Griddlers Plus – Karelerden Resim Çizme Oyunu

     İNDİR OYUN 


  Güncelleme:
  28/01/2015
  Okunma:
  11987
  Puan:
  6.5
  Favori:
  0
  Kısa Link:
  879

 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz

nonogram
Griddlers Plus, nonogram, yani sayılarla resim çizme oyunu bir bakıma kare bulmaca gibi. Oyun A.Yıldız tarafından geliştirilen mükemmel bir oyun. Oyunda hazır bulunan bir çok resimden herhangi birini açıyorsunuz ve istenen resmi karelerden oluşturmaya çalışıyorsunuz. Her satır ve sütun için kullanılabilecek kare sayısı yanlarda sayı olarak verilmekte. Siz bu kareleri doldurarak resmi tamamlamaya çalışıyorsunuz.

Dilerseniz kendi beğendiğiniz bir resmi ya da kendi fotoğrafınızı bulmaca resmine dönüştürebiliyorsunuz. Siyah-Beyaz fotoğraflar bulmaca için daha uygun ve içinde en fazla iki-üç renk bulunduğunda daha güzel bir görünüm sağlanıyor.

Griddler kare bulmaca oyunu, resim çizmeyi, bulmaca çözmeyi, yapboz yapmayı, Mayın Tarlası veya Sudoku oynamayı sevenler için oldukça eğlenceli ve keyifli bir android oyunu.  Çünkü bu oyun neredeyse tümünün mantığını içinde barındırıyor. Üstelik ücretsiz. Oyun hakkında daha detaylı bilgiye videoyu izleyerek ulaşabilirsiniz.


 Ekran Görüntüleri 


 Tanıtım Videosu 


Sponsorlu


com.ally.griddlersplus


 QR Barkod  
Griddlers Plus – Karelerden Resim Çizme Oyunu 
Benzer Uygulamalar:

Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

Kategoriler: Android Oyunlar, Android Tablet Oyunları, Android Verimlilik ve Gelişim Uygulamaları, Eğlenceli Android Uygulamaları, Önerilen, Popüler
Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,


Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2018  (1656sayfa/6951yorum/27favori) k201208021123 m9809