Gezilecek Yerler Uygulaması – Google Trips

     İNDİR UYGULAMA 


  Yayın:
  21/09/2016
  Okunma:
  16550
  Puan:
  20.3
  Favori:
  0
  Kısa Link:
  2we

 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz

Gittiğiniz yerlerde size gezilmeye değer yerleri organize edip sunan Google Trips uygulamasında daha fazla yer görebilirsiniz. Hatta gitmeyi planladığınız yeri önceden seçtiğinizde tüm planı ve rehberi otomatik olarak telefonunuza indirebilir, sonrasında internete ihtiyaç duymadan gittiğiniz yerlerde önemli mekanları gezebilirsiniz.

Tüm bunları otomatik olarak yapan Google Trips uygulaması size günlük gezi planı, yapılması gerekenler, yiyecek içecek önerileri ve fazlasını sunabiliyor. Hatta uçuş bilgilerinizi, konaklama bilgilerinizi, restoranları, araç kiralama şirketlerini tek bir yerde size sunabiliyor.

İlgi alanınıza ve boş zamanınıza göre size günlük gezilmesi gereken yerlerin planını gittiğiniz yere göre yapabiliyor. Diğer gezginlerin de yorumlarıyla yakınlarınızdaki önemli aktiviteleri ve ne zaman başlayıp ne zaman bittiklerini gösterebiliyor.

Dünya’nın bir çok önemli yeri için bu planlamaları yapabilen Google Trips, iç mekan, dış mekan ve görülmesi gereken yerleri size kolayca gösteriyor. İnternet gerektirmemesi ise en iyi yanlarından birisi. Google Trips resmi android uygulamasını Google Play’den ücretsiz olarak indirebilirsiniz.


 Ekran Görüntüleri 


Sponsorlu


com.google.android.apps.travel.onthego


 QR Barkod  
Gezilecek Yerler Uygulaması – Google Trips 
Benzer Uygulamalar:

Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

Kategoriler: Android Bilgi Uygulamaları, Android Harita - Gps Uygulamaları, Android Tablet Uygulamaları, Android Uygulamalar ve Programlar, Eğlenceli Android Uygulamaları, İlginç Android Uygulamaları, Önerilen, Popüler, Sosyal Android Uygulamaları, Türkçe Android Uygulamaları
Etiketler: , , , , , , , , , , , , ,


Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2018  (1660sayfa/6957yorum/28favori) k201208021123 m9809