Gezilecek Yerler Uygulaması – Google Trips

Gezilecek Yerler Uygulaması – Google Trips

Gittiğiniz yerlerde size gezilmeye değer yerleri organize edip sunan Google Trips uygulamasında daha fazla yer görebilirsiniz. Hatta gitmeyi planladığınız yeri önceden seçtiğinizde tüm planı ve rehberi otomatik olarak telefonunuza indirebilir, sonrasında internete ihtiyaç duymadan gittiğiniz yerlerde önemli mekanları gezebilirsiniz.

Tüm bunları otomatik olarak yapan Google Trips uygulaması size günlük gezi planı, yapılması gerekenler, yiyecek içecek önerileri ve fazlasını sunabiliyor. Hatta uçuş bilgilerinizi, konaklama bilgilerinizi, restoranları, araç kiralama şirketlerini tek bir yerde size sunabiliyor.

İlgi alanınıza ve boş zamanınıza göre size günlük gezilmesi gereken yerlerin planını gittiğiniz yere göre yapabiliyor. Diğer gezginlerin de yorumlarıyla yakınlarınızdaki önemli aktiviteleri ve ne zaman başlayıp ne zaman bittiklerini gösterebiliyor.

Dünya’nın bir çok önemli yeri için bu planlamaları yapabilen Google Trips, iç mekan, dış mekan ve görülmesi gereken yerleri size kolayca gösteriyor. İnternet gerektirmemesi ise en iyi yanlarından birisi. Google Trips resmi android uygulamasını Google Play’den ücretsiz olarak indirebilirsiniz.


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri  İndirme Linkleri 

Android (Google Play)YORUM YAZ


E-posta adresinizi hiçbir şekilde kimse ile paylaşmıyoruz


Android UygulamalarReklamsız Android UygulamalarTürkçe Android UygulamalarıPopüler UygulamalarÖnerilen SayfalarBilgi UygulamalarıEğlenceli Android UygulamalarıHarita - Gps Uygulamalarıİlginç Android UygulamalarıSosyal Android Uygulamaları
Yazar: andropedi  Puan: 6.6  Y: 21/09/2016  Güncelleme: 05/01/2019      
ANA SAYFA | Android Uygulamalar | Android Oyunlar | Android Haberler | Android Duvar Kağıtları | Ücretsiz Uygulama | Tüm Kategoriler | İLETİŞİM

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2023