Gelişmiş Albüm Oluşturma ile Android Foto Galeri

Gelişmiş Albüm Oluşturma ile Android Foto Galeri

Telefonunuzdaki fotoğraflarla gelişmiş ve çok kolay bir şekilde albüm oluşturmanızı sağlayan Android foto galeri uygulaması. Fotoğrafları size tek tek gösterir ve her fotoğraf için sadece oluşturduğunuz albüm ismine tıklamanız yeterlidir. Nasıl çalıştığını görmek için tanıtım videosunu izleyin.

Ayrıca bu Android foto galeri uygulaması diğerlerinin aksine çok hızlı çalışır. Klasörleme, albümlere yerleştirme, albüm oluşturma gibi işlemler hızlı ve pratiktir. Uygulama pil dostudur ve arka planda çalışarak telefonunuzu yavaşlatmaz. Boyutu ise sadece 6mb civarındadır ve telefonunuzda yer kaplamaz.

Ayrıca uygulamada yanlışlıkla sildiğiniz fotoğraflar çöp kutusuna gönderildiğinden kolayca kurtarılabilir. Özel albüm/klasör oluşturabiliyor ve başkalarının görmesini istemediğiniz fotoğraflarınızı gizleyebiliyorsunuz. Tek dokunuşla sadece albümler, sadece fotoğraflar veya sadece videoları görebiliyorsunuz. Her albüm/klasör için de özel kapak fotoğrafı da seçebiliyorsunuz.

Fotoğraflarınıza ve videolarınıza etiket ekleyebiliyorsunuz. Bu şekilde örneğin “gezi”, “piknik”, “doğa”, “akraba” gibi oluşturduğunuz etiketleri fotoğraf ve videolara eklediğinizde aynı etiketli fotoğrafları kolayca tek seferde görebiliyorsunuz.

Klasör ve albümler arası fotoğraf ve videoları da bir yerden diğerine taşımak oldukça kolay. Hatta sd karta taşıma özelliği ile tek dokunuşla fotoğraf ve videolarınızı sd kartınıza taşıyabiliyorsunuz. GIF (animasyon) dosyalarını da hızlı bir şekilde kendi içinde oynatabiliyorken aynı zamanda videolarınızdan GID yapabiliyorsunuz.

Fotoğrafların EXIF bilgisini gösterebilir. Klasör ve albümler kolayca yeniden adlandırılabilir. Fotoğrafları kırpabilir, döndürebilir, duvar kağıdı olarak ayarlayabilir ve çeşitli efektler de ekleyebilirsiniz.

Google Play Android marketteki en gelişmiş, en hızlı ve kullanması en kolay fotoğraf galerisi uygulamalarından biridir. Size en uygun fotoğraf galerisi uygulamasını arıyorsanız zaman kaybetmeden bu sade ve kullanışlı Android foto galeri uygulamasını ücretsiz olarak indirip deneyebilirsiniz.


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri  İndirme Linkleri 

Android (Google Play)YORUM YAZ


E-posta adresinizi hiçbir şekilde kimse ile paylaşmıyoruz


Android UygulamalarDuvar Kağıdı UygulamalarıKamera UygulamalarıMedya Uygulamaları
, , , , , , , , , ,
Yazar: andropedi  Puan: 2.3  Y: 25/09/2019      
ANA SAYFA | Android Uygulamalar | Android Oyunlar | Android Haberler | Android Duvar Kağıtları | Ücretsiz Uygulama | Tüm Kategoriler | İLETİŞİM

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2023