Android Telefon için İnternet Tarayıcı – Firefox

Bir zamanlar Internet Explorer‘ın en büyük rakibi olan ve popülerliği hızla yayılan Mozilla Firefox daha sonra Google firmasının çıkardığı Chrome uygulaması ile biraz sarsılsa da bu işin peşini bırakmıyor. Bilgisayar tarayıcısını da sürekli geliştirerek hızlandırıp Google Chrome’a yetişmeye çalışan Mozilla firması, Android Firefox tarayıcısı ile Mobil Chrome hızını ve stabilitesini yakaladı. Hatta uygulamayı kullanan bazı kullanıcı yorumlarına göre sayfa içerisinde Chrome’a göre daha akıcı dolaşım imkanı sunuyor olabilir.

Güvenlik konusunda hiçbir zaman taviz vermeyen Mozilla Firefox tarayıcının mobil versiyonunda da bu özelliği ön planda tuttuğunu söyleyebiliriz. Hız konusunda da şimdilik bilgisayarlarda olmasa bile taşınabilir ve mobil cihazlarda Chrome’la aynı seviyelere ulaştığı gözüküyor.

Mozilla Firefox’un eskiden beri en önemli özelliklerinden birisi olan tarayıcı eklentileri mobil versiyonda da unutulmamış ve oldukça kullanışlı gözüküyor.

Mobil Chrome’a rakip olan Mobile Firefox uygulamasını mutlaka denemek gerekiyor. Yine Chrome veya Firefox konusunda son karar size kalmış.


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri 


org.mozilla.firefox


 QR Barkod  


« »

BENZER UYGULAMALAR

Yorum Yazın   Android UygulamalarReklamsız Android UygulamalarTürkçe Android UygulamalarıSistem Araçları ve Uygulamaları
, , , , , ,
Yazar: andropedi  Puan: 1.4  Y: 04/12/2012  Güncelleme: 06/04/2019 

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2019