Enerji Üretim ve Enerji Ticareti Oyunu

Enerji Üretim ve Enerji Ticareti Oyunu

Enerji üretim ve yönetim oyunu ile telefonunuzda veya tabletinizde enerji santralleri kurabilir ve enerji ticareti yapabilirsiniz.

Enerji sektörü şirketinizi ve boş karınızı yöneterek endüstriyel bir krater ol!
İmparatorluğunuzu genişletin ve ekonominize özel enerji santralleri ile destek olun. Meydan okumaya devam edin ve en iyi stratejiyi keşfedin ve mümkün olduğunca çok para kazanın!

Enerji santralleri inşa et, enerji üret, enerji işini genişlet. Araştırma, inşa, kar. Para kazanın, bir milyarder ve çok daha fazlası olun! Download Reaktör – Boşta Tycoon: epik, challenginng ve boşta kalmak Idle Clicker Oyunu ve bir servet yapmak. Ultimate Business Tycoon oyunu.

Great Energy Sector İş Yöneticisi Oyunu – IDLE Sistemi

Reaktöre Hoş Geldiniz – Enerji Sektörü Tycoon, size çok fazla eğlence sunan bir piksel tabanlı grafik. Bu oyun oyununda enerji sektörü şirketinizi kuruyor, enerji üretiyor, şehir için enerji ekosistemi inşa ediyor ve enerji santrallerini iyileştiriyor olacaksınız. Enerjiyi satmak ve milyarder ve tıkırtı kahramanı olmak. Ama bu kadar kolay değil, bir anda enerji santrallerinizi boşaltabildiğiniz için bir rollercoaster kralı. Isı üretimini yönetmeli, enerjiye dönüştürmelisin, aksi takdirde enerji santralleri patlayacak.

Energy Miner Tycoon – Gelişen Strateji

İşine başla ve para kazan! Başladığında, yakında bağımlı olacaksın! Bu en iyi zaman makinesi!
Yeni treolojileri araştırın ve yeni enerji santralleri inşa edin, enerji satın, hepsini bir anda yapın, sınırsız fırsatlar. Enerji işiniz için yeni yerler satın alın. Reaktör sadece mükemmel bir iş tycoon simülatörüdür.

OneyMoney Tycoon – İçeriğin TONSU

Ekonomik imparatorluğunuzu büyütün, finansınızı yönetin, doğru güç santralleri oluşturun, sıradan bir iş adamını dev bir ekonomi kralı için yetiştirin. Finansal girişimci olarak yeteneklerinizi geliştirin. En iyi iş kralı ol. Reaktör şirketini çalıştır!

Id Boşta kalan gelirinizi artırmak için iş akışınızı otomatikleştirin
Offline Çevrimdışı olduğunuzda bile boş para kazanın
Seçebileceğiniz birden fazla santral
Tap dokunun rölanti mekaniği
Prestige özelliği
Id Kendi Boşta İmparatorluğunu inşa et
10 10 adaya kadar yönet
15 15’den fazla farklı enerji santralinden enerji üretin: Rüzgar türbini, güneş paneli, nükleer reaktör, füzyon reaktörü, yıldız tutucu, ark reaktörü, karanlık enerji reaktörü dahil
Internet İnternet bağlantısına gerek yok

Reaktör – Enerji Sektörü Tycoon, özellikle öldürmek için biraz zamanınız olduğunda, cihazınızda boşta kalma oyunu olmalıdır.

Şimdi, ne iş borcunu bekliyorsun? Enerjiyi bir kahraman ve bir milyoner olmak için satarak kâr elde etme zamanı. Zengin bir piksel kralı ve clicker kahramanı olmaya hazır mısınız? Sadece şu anda bu boşta tıklama oyununu indirin ve yükleyin. Real Tycoon macerası sizi burada bekliyor!


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri  İndirme Linkleri 

Android (Google Play)YORUM YAZ


E-posta adresinizi hiçbir şekilde kimse ile paylaşmıyoruz


Strateji ve Simülasyon OyunlarıAndroid Oyunlar
, , , ,
Yazar: andropedi  Puan: 1.5  Y: 15/08/2019      
ANA SAYFA | Android Uygulamalar | Android Oyunlar | Android Haberler | Android Duvar Kağıtları | Ücretsiz Uygulama | Tüm Kategoriler | İLETİŞİM

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2023