Diyetkolik – Diyet ve Egzersiz Uygulaması

 İNDİR

Türkçe
Uygulama
4603
G: 27/12/2013
Y: 27/12/2013
Puan: 2.3
 
 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz

Uzmanların hazırladığı, özelliklerine ve ihtiyaçlarına uygun, kolayca uygulayabileceğin diyet ve egzersiz programları ile değişmek için yola çık!
İşin uzmanlarının, seninle aynı yola çıkan çok sayıda üyenin, arkadaşlarının bu yolda sana destek vermesini sağlayan sosyal bir platform olan diyetkolik, kulaktan dolma bilgiler yerine, uzman görüşleriyle oluşturulmuş diyet, egzersiz, dengeli beslenme ve sağlıklı yaşam alanlarında bilimsel paylaşımlarda bulunuyor.

Diyetkolik Diyet ve Egzersiz uygulamasında neler bulabilirsin;
• Diyetkolik, kişisel özelliklerine uygun diyet planları arasından sana en uygun olanı, alternatifli menülerle sunarak diyeti sıkıcı ve zor bir uğraş olmaktan çıkarıyor, ideal kilona ulaşmana yardımcı oluyor.
• ‘Dışarıda Yiyeceğim’ yönlendirmesini kullanarak, dışarıda yiyeceğin öğünleri programına uygun ve daha sağlıklı hale getirebilir, diyet programının önerdiği karbonhidrat, yağ ve protein limitini aşmadan zayıflayabilirsin. Besinlerin kaç kalori olduğunu hesaplayarak diyet listene sadık kalırsın.
• Yememen gerektiğini bildiğin bir şey yediğinde, ‘Tüh be’ uygulamasını kullanarak pişmanlığını arkadaşlarınla paylaşabilir, onların diyet programın konusunda seni motive etmelerini sağlayabilirsin.
• Diyet programının yanı sıra, tükettiğin su miktarını da takip edebilirsin.
• Sana uygun hazırlanan egzersiz programını, demolarını izleyerek kolayca uygulayabilir, dilediğin yerde; evde, işte, fitness merkezinde yapabilirsin.
• Bölgesel zayıflama, incelme, fit olma, kilo alma ya da kas yapma gibi amaçlarını, egzersiz planı ve diyet listesi değişiklik taleplerinle ileterek planlarını sana daha özel bir hale getirebilirsin.
• ‘Besin değeri öğren’ ile Türk mutfağına ait birçok yemek de dahil, dilediğin yiyeceğin besin değerine ve kaç kalori olduğuna kalori cetvelinden anında ulaşabilir, diyet listene uygun beslenebilirsin.
• Diyetisyen ve egzersiz uzmanlarının zayıflama, kilo alma, sağlıklı yaşam konularında yayınladıkları makale ve diğer paylaşımlarını takip edebilirsin.


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri 


 Tanıtım Videosu 


org.pci.diyetkolik


 QR Barkod  


« »

BENZER UYGULAMALAR

Yorum Yazın   Android Uygulamalar
Türkçe Android Uygulamaları
Bilgi Uygulamaları
Verimlilik ve Gelişim Uygulamaları
, , , , , , , , , , , , ,


Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2019