Çizgileri Birleştirme Bulmaca Oyunu

Çizgileri Birleştirme Bulmaca Oyunu

2019’da iyice yükselen oyuncu kitlesiyle basit, rahatlatıcı, sade ve renkli bir çizgileri birleştirme Android bulmaca oyunu. Şekilleri döndürerek karmaşık desenleri tamamlama ile ilgili bir bulmaca oyunudur. Bazı insanlar bu oyunun iyi bir bulmaca oyunu olduğunu ve aynı zamanda rahatlatıcı olduğunu söylüyor. Amaç, zihninizi temizlemek, günlük hayatınızdaki stresi, seviyeleri çözmek için herhangi bir baskı veya gerilim olmadan kaldırmaktır. Stres atma ya da rahatlatıcı bir oyun türü arıyorsanız, döngünün tadını çıkarın!

Infinity Loop Nasıl Oynanır?

Mükemmel bağlantıları yapmak için tüm hatları ve köşeleri bağlayın. Kaos öldürmek ve mükemmelliğe ulaşmak gibi. Nasıl çalıştığını görmek için videoyu izleyin. Birkaç kişinin çözümleri yayınladığı yerlerde youtube’u da kontrol edin. Yine de, oyunun nasıl çalıştığını ve ne yapmanız gerektiğini kendiniz bulmaya çalışmanızı öneririz.

Infinity Dark Mode Nasıl Oynanır?

Karanlık modun amacı, bağlantıları kesmek, hepsini koparmak ve tek bir parçayı birbirine bağlı bırakmamaktır.

Oyunun kaç seviyesi var?

Sonsuz.

Oyun ilerlememi nasıl kaydedebilirim?

Uygulamayı ayarlar panelindeki Google Play Oyunlar’a bağladığınızdan emin olun (düğme oyunun altındadır). Bu şekilde ilerlemeniz kaybolmaz. Daha fazla sorun yaşarsanız bize e-posta ile ulaşın.

Infinity Loop oynamak için bir şey ödemem gerekiyor mu?

Hayır. Orijinal oyun% 100 ücretsizdir. Orijinal oyun için hiçbir şey ödemenize gerek yok. Oyun sınırsız seviye için ücretsizdir. Yalnızca “siyah mod” olarak adlandırılan ikincil oyunu seçerseniz, seviye 100’den sonra bir kahve ödemeniz gerekebilir.

Oyunun zor olduğunu düşünmüyorum. Neden?

Bizim için zorluk, oyunu belli bir seviyeden sonra artan zorluklarla zorlaştırırken aynı zamanda rahatlama ve sonsuzluk seviyelerine izin vermekti. Peki, 100.000 seviyesi 10.000 seviyesinden nasıl daha zor olabilir? Bu zor. Tüm dünyalarda en iyisine sahip olamayacağımıza göre, şimdilik rahatlamasını sağlamayı seçtik.

Bu çizgileri birleştirme Android bulmaca oyunu aynı zamanda Android akıllı saatler için de mevcut. Kolunuzdaki saatte de Infinity Loop, çizgileri birleştirme oyunu oynayabilirsiniz.


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri  İndirme Linkleri 

Android (Google Play)YORUM YAZ


E-posta adresinizi hiçbir şekilde kimse ile paylaşmıyoruz


Bulmaca ve Zeka OyunlarıAndroid Oyunlar
, , ,
Yazar: andropedi  Puan: 1.3  Y: 10/04/2019  Güncelleme: 23/04/2019      
ANA SAYFA | Android Uygulamalar | Android Oyunlar | Android Haberler | Android Duvar Kağıtları | Ücretsiz Uygulama | Tüm Kategoriler | İLETİŞİM

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2023