Candy Crush Saga Rekora Koşuyor

candy-crush-saga

 Android, Iphone ve Facebook’un en çok oynanan oyunlarından olan Candy Crush Saga oyunu tüm zamanların en çok indirilenler listesinde an itibariyle 34‘üncü sırada.

Toplamda 100 milyondan fazla indirilerek Andry Birds ve Fruit Ninja gibi çok indirilen oyunlara bir adım daha yaklaşan Candy Crush, android kullanıcıları tarafından unutlmayacak gibi.

Candy Crush, farklı renklerdeki nesneleri renklerine göre yan yana getirerek yok ederek ve gelen yeni renklerle oyuna bu şekilde devam ederek oynanıyor. Oyun aslında oldukça basit. Fakat kullanıcılar tarafından bu tarz oyunların çok tutulmasının sebebi ise kolay oynanabilir olması, kısa zaman dilimlerinde oynayabilme, sosyal platformlarla eş zamanlı olması ve arkadaşların hangi seviyede olduğunu görebilme gibi oyunun basit, sade ve sosyal bağlantılar üzerine tasarlanmış olması.

Sitemizde daha önce yayınlanmış olan Candy Crush Saga’yı bu sayfadan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.


Yorumlar

“Candy Crush Saga Rekora Koşuyor” için 4 yanıt

 1. mehmet avatarı
  mehmet

  Şu mubarek gun ALLAH sizin bildiği gibi yapsın 197 oyunu 300 eldir oynuyorum bu kadar kalitesiz ve sıkıcı bir oyun görmedim bu size kaçıncı uyarım oldu bilmiyorum bu oyunu yüzlerce arkadaşım engelleyip kaldırdı ve can isteyecegim arkadaşım cok az kaldı ve onlardan artık bu oyundan sıkılıp arasıra oynuyorlar bende aynı sekilde yapıp arasıra oynayacağım ve kimseye can veya baska bir şekilde yardımda bulunmayacagim sinir bozucu bir şey ben kimseden küfür yemek istemiyorum bu oyunu 500 arkadaşımla oynuyordum ve sayenizde saçma sapan oyun kurmalariniz herkesi bu oyundan soguttu bundan sonra kimseden yardim almadan bu oyunda ilerlemeye calisacagim cok canımı sikarsa oyunlarinizi bende engeller kaldiririm bence bu uyariyi dikkate alın

 2. mehmet avatarı
  mehmet

  Artık içimden geleni söyleyim ALLAH şu bübarek gun belanizi versin bu oyunu kuran lavuga soyleyin bizim gibi hilesiz oynasin bu oyunlari gecsin 20 kademe geçtim hic bir yerde ödül yok birde utanmadan ZOR SEVİYE yazmasını biliyor sizin kuracaginiz oyun bukadar olur sizi bu oyun icin son rahatsız edisim ya adam gibi oyun kurun yada ben ve arkadaşlarım bu oyunu engelliyoruz hile istemiyoruz artık sıkıldık sinirlerimiz bozuldu 1 kademeyi gecmek icin 150 kere oyun oynanmaz size ayit olmayan başka zevkli sürükleyici bir oyun arama asamasina geldik bu oyun ilerledikce can sıkıcı bir hal aldı bilin istedim ne demek 500 arkadaşım 1 ay içinde bu oyunu kapattı bu sizin sitenizin ayıbı biz oynarsak siz varsınız bu aklınızdan çıkarmayın insanlar 1000 lerce seviye geciyor tabiki hileyle biz ayrıcalık istemiyoruz adil olun bir oyun için kimseden küfür yemeyin sitenin içeriği yalnızca dürüstlük olsun DİKKATİNE

 3. Merhaba, oyun yapımcısı değiliz ve sadece oyunla ilgili haberleri paylaşıyoruz. Umarız yazdığınız yorumlar oyun yapımcıları tarafından okunur ve dikkate alınır.

 4. mehmet avatarı
  mehmet

  Bu sizi kaçıncı uyarım bilmiyorum zor seviye degip kafaniza göre oyun kuruyorsunuz su an 254 oyunu kac oldu oynuyorum saymadim 250 defa oynamisimdir ayip yaptığınız oyunun sonu yok ben artık kimseye oyun isteği ve yardim yollamiyorum gunluk binuslari kullaniyorum butun arkadaslarim bu cok met ettiğiniz oyunu engelledi ve bende aynisini yapiyorum bu uygulamayi kaldiriyorum adam gubi oyun kurun birde utanmadan hile tavsiye ediyorsunuz sitenin ne kadar seviyesiz oldugunu belli ettiniz bizim hileyle işimiz olmaz hakkımızla oynariz size tavsiyem olsun dürüst çalışin oyun içinde zor seviye degip kenara cekilmeyin insanlara oyunu sevdirin bir seviyeyi gecmek için 200 oyun onamak zorunda değiliz sinir bozucu bir durum bu ben bu duruma düşmek istemiyorum bu uygulamayı kaldiruyorum bence bu oyunu oynayacak insanlara daha adil olun benden bu kadar. ..