Bilinmeyen Numarayı Gösteren Uygulama – Truecaller

Truecaller telefon defterinizi daha akıllı ve kullanışlı yapmak için onun yerine geçiyor. Truecaller var olan bağlantılarınızın dışında sorgulama yapmanızı, bilinmeyen numaraları tanımlamanızı, istemediğiniz aramaları engellemenizi ve zaman ve konum bilgilerinize göre kişi önerileri görmenizi sağlar. Böylece doğru kişiyi uygulamadan çıkmak zorunda kalmadan bulabilirsiniz.

* Tüm dünyada herhangi bir yurt içi veya yurt dışı numarasını sorgulayın.
* Telefon defterinizde olmasa bile kimin aradığı bilin.
* Spam numara ve reklam aramalarını engelleyin
* Zaman ve konum bilgilerinize bağlı olarak kimi arayabileceğiniz hakkında öneriler
* Kişilerinizi Truecaller’dan ve sosyal ağlardan (Twitter, Facebook, LinkedIn, Google+) elde ettiğiniz bilgi ve fotoğraflarla otomatik olarak güncelleyerek telefon defterinizi daha kullanışlı bir hale getirin.
* Truecaller üzerinden istediğiniz kişiyi Twitter’da takip edin veya tweet atın.
* Daha hızlı işletme sorgulama sonuçları için Yelp! entegrasyonu
* + ve daha birçok özelliği ile telefon defterinizi daha akıllı hale getirin

100 milyondan fazla insan telefon defterini Truecaller ile değiştirdi ve bu sayede doğru kişiyi bulmak için uygulamadan çıkmak zorunda kalmıyorlar!

Truecaller telefon rehberinizdeki isimleri ASLA bir sunucuya yüklemez ve paylaşmaz. Truecaller Arayan Kimliği özelliğinin kullanılabilmesi için 3G veya WIFI bağlantınızın olması gerekmektedir. Bağlantı için operatörler ek ücret talep edebilir.

Önemli Not: Bu uygulama telefonunun standart telefon rehberi ve çeviricisinin yerine geçer. Uygulamayı beğenmediğinizde uygulamayı kaldırarak eski rehber ve çeviricinize geri dönmüş olursunuz.


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri 


com.truecaller


 QR Barkod  


« »

BENZER UYGULAMALAR

Yorum Yazın   Android UygulamalarTürkçe Android UygulamalarıBilgi Uygulamalarıİletişim için Android UygulamalarıSistem Araçları ve Uygulamaları
Yazar: andropedi  Puan: 4.1  Y: 30/01/2015 

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2019