Ben 10 Android Oyunu – Xenodrome

BEN 10 Ultimate Alien: Xenodrome’da dönüşün, savaşın ve seviye atlayın! Ben Tennyson olarak oynayın ve o galaksideki kötülüklerle savaşırken uzaylı güçlerini ortaya çıkarın. Tek kişilik hikaye modunun keyfini çıkarın veya diğer oyunculara karşı mücadele edin!

BEN 10 Ultimate Alien: Xenodrome, Ben 10 Ultimate Alien televizyon dizisindeki favori uzaylılarınızı kontrol ettiğiniz tamamen yeni ve ücretsiz bir oyundur. Ben Tennyson karakteriyle, Aggregor ve galaksideki diğer kötü adamları durdurmak için çeşitli uzaylı formlarının yeteneklerini kullanmalısınız.

“Şimdi Kahramanlık Zamanı!” Ben’in düşmanlara karşı savaşması, tüm yeni uzaylı DNA’larını toplaması ve uzaylı güçlerini artırması gerekiyor. Şimdi Ebedi Şövalyeler’i, Sihirbaz’ı ve hatta bazı gizli Ultimate düşmanları alaşağı etme sırası sizde. Ben’in yolculuğu sizi galaksinin sınırlarına götürecek ve size tamamen yeni uzaylı formlarını keşfetme şansı tanıyacak. Kötülükle savaşmak için Ben’i kontrol edin ve onun uzaylı güçlerini artırmanın yanı sıra hayalini bile kurmadığınız gizli potansiyellerini ortaya çıkarın!

Ücretsiz oynayın! Mobil cihazınızla dilediğiniz yere götürün. İstediğiniz zaman ve istediğiniz yerde savaşın. BEN 10 Ultimate Alien: Xenodrome’un tüm hikayesinin gizemini çözün veya sadece hızlı bir savaşa girin.

Sonsuz oynanabilirlik ve ödüller! BEN 10 Ultimate Alien: Xenodrome yeteneklerinizi test etmek için birçok zorlu mücadele ve bölüm sonu canavarı barındırıyor. Kazandığınız her savaş sizi en güçlü Ultimate Alien olmaya bir adım daha yaklaştırıyor! BEN 10 Ultimate Alien: Xenodrome dünyasında yola çıkın çünkü “Şimdi Kahramanlık Zamanı!”

ÖZELLİKLER
* Akıllı ve eğlenceli kontrol sistemi
* Uzaylı formlarınızın seviyesini artırın ve Ultimate güçleri kullanın!
* Orijinal Sıra Tabanlı Savaş Sistemi – türünün ilk örneği!
* Rath, Ultimate Humungousaur, Su Kamçısı, Ampfibian, NRG, Armodrillo, Ultimate Swampfire, Ultimate Big Chill ve Ultimate Cannonbolt gibi 9 farklı Uzaylı Formu olarak oynayın.
* Ben’in şehrinden galaksinin sınırlarına kadar savaşmak için 8 bölüm
* İnanılmaz eğlenceli sonsuz oynanabilirlik!
* Sihirbaz, Ebedi Şövalyeler, Aggrebotlar (Aggregor’un robot köleleri, Ultimate Aggregor, Kevin Levin (Ultimate Kevin), Sihirbaz’ın Taş Canavarları ve daha fazlasının aralarında bulunduğu 15 farklı düşmana karşı savaşın!
* Bugüne kadar yapılan tüm BEN 10 oyunlarındaki en uzun karakter listelerinden birine sahip


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri  İndirme Linkleri 

Android (Google Play)YORUM YAZ


E-posta adresinizi hiçbir şekilde kimse ile paylaşmıyoruz


BENZER UYGULAMALAR

Android Oyunlar
,
Yazar: andropedi  Puan: 4.6  Y: 10/01/2016  Güncelleme: 10/02/2019      

ANA SAYFA | Android Uygulamalar | Android Oyunlar | Android Haberler | Android Forum | Android Duvar Kağıtları | Ücretsiz Uygulama | Tüm Kategoriler | İLETİŞİM

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2020