Ben 10 Android Oyunu – Xenodrome

   İNDİR OYUN 


  Yayın:
  10/01/2016
  Okunma:
  6440
  Puan:
  6.0
  Favori:
  0
  Kısa Link:
  252

 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz

BEN 10 Ultimate Alien: Xenodrome’da dönüşün, savaşın ve seviye atlayın! Ben Tennyson olarak oynayın ve o galaksideki kötülüklerle savaşırken uzaylı güçlerini ortaya çıkarın. Tek kişilik hikaye modunun keyfini çıkarın veya diğer oyunculara karşı mücadele edin!

BEN 10 Ultimate Alien: Xenodrome, Ben 10 Ultimate Alien televizyon dizisindeki favori uzaylılarınızı kontrol ettiğiniz tamamen yeni ve ücretsiz bir oyundur. Ben Tennyson karakteriyle, Aggregor ve galaksideki diğer kötü adamları durdurmak için çeşitli uzaylı formlarının yeteneklerini kullanmalısınız.

“Şimdi Kahramanlık Zamanı!” Ben’in düşmanlara karşı savaşması, tüm yeni uzaylı DNA’larını toplaması ve uzaylı güçlerini artırması gerekiyor. Şimdi Ebedi Şövalyeler’i, Sihirbaz’ı ve hatta bazı gizli Ultimate düşmanları alaşağı etme sırası sizde. Ben’in yolculuğu sizi galaksinin sınırlarına götürecek ve size tamamen yeni uzaylı formlarını keşfetme şansı tanıyacak. Kötülükle savaşmak için Ben’i kontrol edin ve onun uzaylı güçlerini artırmanın yanı sıra hayalini bile kurmadığınız gizli potansiyellerini ortaya çıkarın!

Ücretsiz oynayın! Mobil cihazınızla dilediğiniz yere götürün. İstediğiniz zaman ve istediğiniz yerde savaşın. BEN 10 Ultimate Alien: Xenodrome’un tüm hikayesinin gizemini çözün veya sadece hızlı bir savaşa girin.

Sonsuz oynanabilirlik ve ödüller! BEN 10 Ultimate Alien: Xenodrome yeteneklerinizi test etmek için birçok zorlu mücadele ve bölüm sonu canavarı barındırıyor. Kazandığınız her savaş sizi en güçlü Ultimate Alien olmaya bir adım daha yaklaştırıyor! BEN 10 Ultimate Alien: Xenodrome dünyasında yola çıkın çünkü “Şimdi Kahramanlık Zamanı!”

ÖZELLİKLER
* Akıllı ve eğlenceli kontrol sistemi
* Uzaylı formlarınızın seviyesini artırın ve Ultimate güçleri kullanın!
* Orijinal Sıra Tabanlı Savaş Sistemi – türünün ilk örneği!
* Rath, Ultimate Humungousaur, Su Kamçısı, Ampfibian, NRG, Armodrillo, Ultimate Swampfire, Ultimate Big Chill ve Ultimate Cannonbolt gibi 9 farklı Uzaylı Formu olarak oynayın.
* Ben’in şehrinden galaksinin sınırlarına kadar savaşmak için 8 bölüm
* İnanılmaz eğlenceli sonsuz oynanabilirlik!
* Sihirbaz, Ebedi Şövalyeler, Aggrebotlar (Aggregor’un robot köleleri, Ultimate Aggregor, Kevin Levin (Ultimate Kevin), Sihirbaz’ın Taş Canavarları ve daha fazlasının aralarında bulunduğu 15 farklı düşmana karşı savaşın!
* Bugüne kadar yapılan tüm BEN 10 oyunlarındaki en uzun karakter listelerinden birine sahip


 Ekran Görüntüleri 


 Tanıtım Videosu 


Sponsorlu


com.tov.google.ben10Xenodrome


 QR Barkod  
Ben 10 Android Oyunu – Xenodrome 
Benzer Uygulamalar:

Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

Kategoriler: Android Oyunlar, Android Tablet Oyunları
Etiketler: , , , , , , , , , ,


Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2018  (1657sayfa/6951yorum/27favori) k201208021123 m9809