Android Telefona Youtube Mp3 İndirmek

Android telefonunuzda Youtube üzerinden mp3 ve müzik dinliyorsanız telefonunuza Youtube mp3 indirmek aslında çok kolay. Telefonunuzda internet varken Youtube üzerinden müzik dinliyor olabilirsiniz. Fakat 3G bağlantı ile internetinizi çok harcayabilir ve aynı zamanda telefonunuzun şarjını çabuk bitirebilirsiniz. Bu yüzden aslında Youtube üzerindeki şarkıları mp3 olarak telefona indirmeniz mümkün. Aşağıdaki adımları takip edin:

Adım 1:

İndirmek istediğiniz Youtube şarkısını uygulamadan veya internet sayfasından açın. Ekran görüntüsündeki “Paylaş” simgesine tıklayın ve sonrasında açılan pencerede “Bağlantı Kopyala” yazısına tıklayın.

youtube-mp3-indirmek youtube-mp3-indirmek

Adım 2:

Kopyaladığınız bağlantıyı Youtube Mp3 indirmek için çalışan sitelerde kullanın. Bu siteler online olarak hizmet vermekte olup yapıştıracağınız bu linki mp3 olarak telefonunuza indirir. Fakat bu sitelerde var olan reklamlara dikkat edip doğru pencerelerde doğru indirme yazılarına tıklamanız gereklidir. Örneğin kopyaladığınız linki bu sitedeki kutucuğa yapıştırdığınızda ve indir butonuna tıkladığınızda bir veya daha fazla reklam penceresi açılabilir ve “indir” yazısı çıkabilir. Bu yazılara ve reklamlara tıklamadan pencereleri kapatıp gerçek “indir” butonunu bularak ona tıkladığınızda mp3 telefonunuza iner. Ya da “indir” butonuna tıkladığınızda ilk olarak reklam penceresi açılır. O pencereyi kapatıp aynı “indir” yazan butona tıkladığınızda bu sefer mp3 dosyası telefonunuza iner.

Youtube linklerini mp3 dosyasına çevirebileceğiniz bazı siteleri aşağıda paylaşıyoruz. Bu siteler şu anda çalışan ve denenmiş siteler olup sürekli güncellenecektir.

İpucu

Aynı yöntemi kullanarak Youtube’tan bilgisayarınıza da mp3 indirebilirsiniz. İndirdiğiniz mp3 dosyalarını telefonunuzun dahili medya oynatıcısı ile oynatabilir veya Google Play’de bulunan Mp3 oynatıcı uygulamalar ile kendinize listeler yapabilir ve indirdiğiniz mp3’leri oynatabilirsiniz.

Not: Bu yöntem ile sadece telif hakkı bulunmayan ses dosyalarını telefonunuza indirebilirsiniz. Aksi takdirde telif hakkı bulunan müzikleri bu şekilde telefonunuza indirmek bazı ülkelerdeki kanunlara aykırı olabilir.