Android Hava Durumu ve Saat – Weather & Clock Widget

 İNDİR

Önerilen
Uygulama
10267
G: 14/04/2019
Y: 21/01/2015
Puan: 6.5
Kısa Link: 6n8
 
 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz

Android ekranınızda hem saat hem de bulunduğunuz yerin hava durumunu gösteren ücretsiz bir widget istiyorsanız Weather & Clock Widget android uygulaması bu konuda en iyilerinden biri.

Uygulama anlık hava sıcaklığını, hava durumunu, bağıl nemi, basıncı, rüzgar hızını ve yönünü, saatlik, günlük, beş günlük ve on günlük gelecek hava durumu tahminlerini size gösteriyor. Üstelik benzerlerinin ücretli olduğu Google Play’de bu uygulama ücretsiz olarak sunuluyor.

Uygulama hem yatay hem de dikey ekranlara yerleştirilebilir özellikte yapılmış. Aynı zamanda widget ölçülerini de 5×3, 5×2, 5×1, 4×3, 4×2, 4×1 veya 2×1 ölçülerinde seçebiliyorsunuz. Ayrıca pil tasarrufu sağlamak için güncelleme aralığını kendi isteğinize göre 15 dakikada birden 12 saatte bire kadar kendiniz seçebiliyorsunuz. Ana ekranınıza yerleştireceğiniz hava durumu widget’ını da istediğiniz renklerde, tasarımda ve boyutlarda belirleyebiliyorsunuz.

Oldukça şık ve bir çok özelliği bulunan Hava Durumu ve Saat widget uygulamasını Google Play’den ücretsiz olarak indirebilirsiniz.


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri 


 Tanıtım Videosu 


com.devexpert.weather


 QR Barkod  
Yorum Yazın   Android Uygulamalar
Önerilen
Bilgi Uygulamaları
Canlı Veri Uygulamaları
Haber Kaynağı Android Uygulamaları
Mini Android Uygulamaları
Widget Uygulamaları
,


Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2019