Android Canlı Basketbol Oyunu

Android canlı basketbol uygulaması mobil cihazlar için en iyi çevrimiçi basketbol oyunlarının en iyilerinden. Kendi avatarını seç, basketbol topunu eline al ve potada hünerlerini göster.

İstersen sahada zamana karşı yarış, istersen dünyanın her yerinden rakiplerle maç yap. Heyecan verici bir BASKETBOL OYUNU ve reeder’dan ödüller seni bekliyor. Reeder’dan ödüllü oyun. Basketball Live oynayanlar reeder’dan tablet ve ayın birinci ise smartphone kazanıyor. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nda start alan şampiyonada ilk hafta birincisine reeder M7 Go, 2. Hafta birincisine M8 Plus, 3. Hafta birincisine M10 Plus tablet kazanıyor, ilk ayın şampiyonunun hediyesi ise reeder P12S! Farklı şehirler, basketbol sahaları ve rengarenk basketbol topları ile harika bir çevrimiçi baketbol oyunu.

Basketball Live ‘da kazandığın para ile özelliklerini geliştir, farklı özelliklerdeki ve farklı tasarımlara sahip basketbol toplarını satın al ve daha yüksek puanlara ulaş. İster tek başına oyna, istersen dünyanın her yerinden BASKETBALL LIVE uygulamasını telefonuna indiren başka bir basketbol oyuncusuyla, basketbol karşılamasının tadını çıkar! Kendi Basketbol Oyuncunu Yarat: 9 farklı oyuncudan kendine en uygun avatarı seç ve belirlediğin oyuncu ile basketbolun tadını çıkar.

Çok Oyunculu: Basketball Live’da çevrimiçi rakiplerle eşleşerek 1’e 1 mücadele et. Farklı şehirler, artan ödüller ve tadına doyamayacağın mükemmel bir basketbol oyunu seni bekliyor !

Oyunun Temel Özellikleri:

-3D Görseller & Basketbol Sahaları
-Özelleştirilebilir Basketbol Topları
-Farklı Oyun Modları
-Tasarlanabilir Basketbol Karakterleri
-Farklı Kişiler ile Çevrimiçi Basketbol Mücadelesi
-Geliştirilebilir Özellikler
-Konsept Basketbol Şehirleri
-Kişiselleştirilebilir Basketbol Oyuncuları
-Kolay oynanabilirlik

2 dakika içerisinde basketbol topları ile yapabildiğin kadar puan yap ve rakiplerini yen! Google Play’den bu Android canlı basketbol oyununu ücretsiz olarak indirip oynayabilirsiniz.


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri  İndirme Linkleri 

Android (Google Play)YORUM YAZ


E-posta adresinizi hiçbir şekilde kimse ile paylaşmıyoruz


Android Oyunlar
,
Yazar: andropedi  Puan: 1.4  Y: 06/06/2018      
ANA SAYFA | Android Uygulamalar | Android Oyunlar | Android Haberler | Android Duvar Kağıtları | Ücretsiz Uygulama | Tüm Kategoriler | İLETİŞİM

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2023