Android Bildirim Çubuğuna Not Alma Uygulaması

Android Bildirim Çubuğuna Not Alma Uygulaması

Android telefonunuzda pratik ve hatırlatıcı notlar almak istiyorsanız bildirim çubuğuna bu uygulama ile kolayca not alma yapabilirsiniz. Uygulama alarm çalmaz veya açılır pencere göstermez. Sadece aldığınız notu bildirim çubuğunda siz silene kadar gösterir. Bu şekilde hızlı ve kolay bir şekilde hemen notlar alabilir ve unutmamanız gereken şeyleri telefon ekranınızdaki üst durum çubuğuna yapıştırabilirsiniz.

Uygulamanın arayüzü ve kullanışı sade ve kolay. Not almak için birçok yere tıklamanıza gerek yok. Sadece iki üç işlem ile istediğiniz notları yazabilirsiniz. Aldığınız notlar içinde sürekli gözükmesini istediğiniz bir not olursa “sticky” yani yapışkan not olarak işaretlemeniz yeterli. Bu şekilde tüm notları sil dediğinizde yapışkan olarak ayarladığınız not silinmez.

Android not alma uygulaması oldukça pratik ve küçük boyutlu. Uygulama içinde reklam da bulunmuyor. Sadece bazı ekstra özellikler için özellik satın almanız gerekebilir. Ayrıca uygulama Google Play’de sürekli güncelleniyor ve eksikleri kapatılarak geliştiriliyor.

Eğer daha gelişmiş bir Android not defteri uygulaması arıyorsanız buraya tıklayarak Notebloc uygulamasına göz atabilirsiniz.


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri  İndirme Linkleri 

Android (Google Play)YORUM YAZ


E-posta adresinizi hiçbir şekilde kimse ile paylaşmıyoruz


Android UygulamalarÖnerilen SayfalarSistem Araçları ve UygulamalarıWidget Uygulamaları
, , , , ,
Yazar: andropedi  Puan: 2.1  Y: 06/06/2019  Güncelleme: 12/06/2019      
ANA SAYFA | Android Uygulamalar | Android Oyunlar | Android Haberler | Android Duvar Kağıtları | Ücretsiz Uygulama | Tüm Kategoriler | İLETİŞİM

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2023