Sade ve Basit Alışveriş Listesi Uygulaması

Sade ve Basit Alışveriş Listesi Uygulaması

Hızlı ve basit kullanımı ile pratik alışveriş listesi ve diğer not listelerini oluşturabileceğiniz bu uygulamayı tamamen ücretsiz ve reklamsız olarak indirebilirsiniz.

Görünüm ve tema olarak gelişmiş gözükmese de kullanış açısından oldukça pratik olduğundan günlük hayatta sıkça kullanacağınız bir uygulama haline gelebilir. Alışverişe çıktığınızda sık sık ne alacağınızı unutuyorsanız veya bir yapılacaklar listeniz varsa ve sıralamak isterseniz bu uygulamayla hızlıca listenizi oluşturabilirsiniz. Hazırladığınız listedeki maddeleri tamamladıkça hemen açılan uygulamada işaretleyebilirsiniz. Böylelikle o maddenin tamamlandığını kolayca görebilirsiniz.

Uygulamada yazdığınız maddelerin yerini kaydırarak kolayca değiştirebiliyorsunuz. Sürükle bırak ile maddeleri tek tek silebilir veya hepsini seçip tamamını da silebilirsiniz. Uygulamada sesle giriş desteği de bulunuyor ve ana sayfaya widget ekleyebiliyorsunuz. Uygulamanın en güzel yanı ise hiç reklam bulunmaması ve gereksiz detayların olmaması. Ayrıca uygulama telefonunuzdaki hiçbir izni kullanmıyor.

Alışveriş listesi uygulaması Simplest Checklist’i Google Play’den ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Eğer daha gelişmiş notlar almak için uygulama arıyorsanız sitemizde daha önce tanıttığımız not defteri uygulamalarını buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri  İndirme Linkleri 

Android (Google Play)YORUM YAZ


E-posta adresinizi hiçbir şekilde kimse ile paylaşmıyoruz


Android UygulamalarReklamsız Android UygulamalarAlışveriş UygulamalarıMini Android UygulamalarıWidget Uygulamaları
, ,
Yazar: andropedi  Puan: 1.8  Y: 23/04/2018  Güncelleme: 10/08/2019      
ANA SAYFA | Android Uygulamalar | Android Oyunlar | Android Haberler | Android Duvar Kağıtları | Ücretsiz Uygulama | Tüm Kategoriler | İLETİŞİM

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2023