Alışveriş Listesi Uygulaması – Simplest Checklist

 İNDİR

Reklamsız
Uygulama
1307
G: 06/01/2019
Y: 23/04/2018
Puan: 3.3
Kısa Link: nc1
 
 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz

Hızlı ve basit kullanımı ile pratik alışveriş listesi ve diğer not listelerini oluşturabileceğiniz bu uygulamayı tamamen ücretsiz ve reklamsız olarak indirebilirsiniz.

Görünüm ve tema olarak gelişmiş gözükmese de kullanış açısından oldukça pratik olduğundan günlük hayatta sıkça kullanacağınız bir uygulama haline gelebilir. Alışverişe çıktığınızda sık sık ne alacağınızı unutuyorsanız veya bir yapılacaklar listeniz varsa ve sıralamak isterseniz bu uygulamayla hızlıca listenizi oluşturabilirsiniz. Hazırladığınız listedeki maddeleri tamamladıkça hemen açılan uygulamada işaretleyebilirsiniz. Böylelikle o maddenin tamamlandığını kolayca görebilirsiniz.

Uygulamada yazdığınız maddelerin yerini kaydırarak kolayca değiştirebiliyorsunuz. Sürükle bırak ile maddeleri tek tek silebilir veya hepsini seçip tamamını da silebilirsiniz. Uygulamada sesle giriş desteği de bulunuyor ve ana sayfaya widget ekleyebiliyorsunuz. Uygulamanın en güzel yanı ise hiç reklam bulunmaması ve gereksiz detayların olmaması. Ayrıca uygulama telefonunuzdaki hiçbir izni kullanmıyor.

Alışveriş listesi uygulaması Simplest Checklist’i Google Play’den ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Eğer daha gelişmiş notlar almak için uygulama arıyorsanız sitemizde daha önce tanıttığımız not defteri uygulamalarını buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri 


jakiganicsystems.simplestchecklist


 QR Barkod  
Yorum Yazın   Android Uygulamalar
Reklamsız Android Uygulamalar
Alışveriş Uygulamaları
Bilgi Uygulamaları
Mini Android Uygulamaları
Sistem Araçları ve Uygulamaları
Widget Uygulamaları
,


Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2019