Alışveriş Listesi Uygulaması – Simplest Checklist

   İNDİR UYGULAMA 


  Yayın:
  23/04/2018
  Okunma:
  784
  Puan:
  3.4
  Favori:
  0
  Kısa Link:
  nc1

 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz

Hızlı ve basit kullanımı ile pratik alışveriş listesi ve diğer not listelerini oluşturabileceğiniz bu uygulamayı tamamen ücretsiz ve reklamsız olarak indirebilirsiniz.

Görünüm ve tema olarak gelişmiş gözükmese de kullanış açısından oldukça pratik olduğundan günlük hayatta sıkça kullanacağınız bir uygulama haline gelebilir. Alışverişe çıktığınızda sık sık ne alacağınızı unutuyorsanız veya bir yapılacaklar listeniz varsa ve sıralamak isterseniz bu uygulamayla hızlıca listenizi oluşturabilirsiniz. Hazırladığınız listedeki maddeleri tamamladıkça hemen açılan uygulamada işaretleyebilirsiniz. Böylelikle o maddenin tamamlandığını kolayca görebilirsiniz.

Uygulamada yazdığınız maddelerin yerini kaydırarak kolayca değiştirebiliyorsunuz. Sürükle bırak ile maddeleri tek tek silebilir veya hepsini seçip tamamını da silebilirsiniz. Uygulamada sesle giriş desteği de bulunuyor ve ana sayfaya widget ekleyebiliyorsunuz. Uygulamanın en güzel yanı ise hiç reklam bulunmaması ve gereksiz detayların olmaması. Ayrıca uygulama telefonunuzdaki hiçbir izni kullanmıyor.

Alışveriş listesi uygulaması Simplest Checklist’i Google Play’den ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Eğer daha gelişmiş notlar almak için uygulama arıyorsanız sitemizde daha önce tanıttığımız not defteri uygulamalarını buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.


 Ekran Görüntüleri 


Sponsorlu


jakiganicsystems.simplestchecklist


 QR Barkod  
Alışveriş Listesi Uygulaması – Simplest Checklist 
Benzer Uygulamalar:

Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

Kategoriler: Android Alışveriş Uygulamaları, Android Bilgi Uygulamaları, Android Sistem Araçları ve Uygulamaları, Android Tablet Uygulamaları, Android Uygulamalar ve Programlar, Android Widget Uygulamaları, Mini Android Uygulamaları
Etiketler: , , , , ,


Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2018  (1657sayfa/6951yorum/27favori) k201208021123 m9809