ADD’de Google Gözlüğünü Deneyin


Dünyaya ve Türkiye’ye değer katmak amacıyla, teknoloji gruplarının birlikte hazırladığı Android Geliştirici Günlerinde; Google Gözlüğünü (Google Glass) deneyebilir, 64 farklı oturuma katılabilir, kod yazarak yarışabilir, bilişim sektörüne yön veren firmaların standlarına uğrayabilir, farklı insanlarla tanışarak çevrenizi genişletebilir, teknolojik oyunlar oynayabilirsiniz. Ve işte konferansın ana sponsorları Platin: Google; Altın: PayPal and Sony; Gümüş: HTC, Nokia, Alcatel, Turkcell GY ve OBSS.

Android Geliştirici Günleri (AGG) 16-17 Mayıs tarihlerinde üçüncü kez ODTÜ KKM’de yapılıyor. Türkiye’nin ve dünyanın farklı kentlerinden teknoloji topluluklarının birlikte hazırladığı AGG, GDG (Google Developer Group) İstanbul, GDG Eskişehir, GDG Konya, GDG Ankara ve IEEE ODTÜ öncülüğünde 20 farklı ülkeden geliştirici gruplarının işbirliğiyle gerçekleşiyor.

google-glass-test
Google Gözlüğünü(Glass) denemek için Chris Tuttle’ı bulun ve denemek istediğinizi söyleyin.

AGG, dünyaya ve Türkiye’ye değer katmak amacıyla bir araya gelen teknolojiye ilgi duyan öğrenci ve farklı mesleklerden kişilerin birlikte düzenlediği bir konferanstır. Farklı ülkelerden teknoloji gruplarının tamamen gönüllü olarak ortak bir amaç için bir araya gelip uluslararası bir organizasyona imza atabileceğini göstermektedir.

 Ücretsiz Katılım

Katılımın ücretsiz olduğu konferans, açılış konuşmasıyla başlayacak ve iki gün boyunca dört farklı salonda toplam 64 oturumla devam edecek. 30 yabancı konuşmacının yer aldığı etkinlikte Juhani Lehtimak, Stephan Janssen, Mark Allison, Abhisek Devkota, Al Sutton gibi isimler de sunum yapacak. Katılmak için sadece kayıt olunuz.

Mobil Hackathon ve indir.com Mobile Uygulama Yarışması Ödül Töreni
Etkinlik kapsamında bir de Mobil Hackathon gerçekleşecek.16 Mayıs Cuma günü 13:30 da başlayacak ve 17 Mayıs Cumartesi günü 13:30 ‘da son bulacak olan yarışmada, Geliştiriciler 24 saat aralıksız kod yazarak yarışacaklar. Ayrıca indir.com Mobil Uygulama Ödülleri yarışmasının ödül töreni ve Programlama Çocuk Oyuncağı etkinliğinin uygulamalı oturumlarından biri de AGG’de yapılacak.

add-katilim

Katılın ve Hediyeler Kazanma Şansına Sahip Olun

Konferans esnasında katılımcıları sürpriz çekilişler ve ödüllü(akıllı telefonlar, tabletler, kitaplar, tshirtler, beaconlar, vb.) oyunlar bekliyor. Oyunlar konferans süresince devam edecek, kazananlara ödülleri son gün konferans bitiminde verilecek. Ayrıca tüm katılımcılara eşantiyonlar verilecektir. Sadece kayıt olun ve etkinliğe katılın.

Bu Güzel Konferansın Gerçekleşmesini Sağlayan Tüm Sponsorlara Teşekkürler

Android Geliştirici Günleri -Android Developer Days
Kendini Geliştir, Dünyayı Değiştir


SponsorluYORUM YAZ


E-posta adresinizi hiçbir şekilde kimse ile paylaşmıyoruz


Haber 4033
Teknoloji Haberleri
, , , , , ,
Yazar: andropedi  Puan: 1.1  Y: 08/05/2014  Güncelleme: 06/01/2019      
ANA SAYFA | Android Uygulamalar | Android Oyunlar | Android Haberler | Android Duvar Kağıtları | Ücretsiz Uygulama | Tüm Kategoriler | İLETİŞİM

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2023