8 Dakikada Karın Kası Egzersiz Uygulaması

Youtube ile 8 dilden fazla tüm dünyada 40.000.000’dan fazla ziyaretçi alan ünlü “8 dakikada karın kası” videosu ile birlikte popüler olan “8 dakikada karın kası” uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Bugün, standart egzersizlerin monotonluğunu yok eden ve eğlenceli yeni bir kendi kendine egzersiz yapma şeklini sizlere tanıtmakla gurur duyuyoruz.

BASE uygulamamız ücretsizdir çünkü sizi ikna etmenin en iyi şeklinin size onu denetmek olduğuna inanıyoruz !

Bir egzersizimizi gerçekleştirdikten sonra zayıflayacağınıza ve de kusursuz bir karına, etkileyici kalçalara, çelik göğüslere sahip olacağınıza söz vermiyoruz.

Egzersiz dünyasında size kesin sonuçlar sağlayan kimseye asla güvenmeyin çünkü kendinizden başka hiçkimse size bunu garanti edemez; her bir egzersiz programının başarısı için temel unsurlar şunlardır: istek ve azim.
Bizim içeriklerimiz, egzersizleri ve projemizin tamamını planladığımız ve geliştirdiğimiz profesyonelliği ve tutkuyu size garanti edecektir.
Nerede, ne zaman ve nasıl isterseniz egzersiz yapabilmeniz, yüksek bir profesyonellik derecesini eşit ölçüde koruyarak, alışılmış egzersiz metodlarının monotonluğunu yok edebilmeniz için alternatif ve eğlenceli bir yol sizlere sunuyoruz.

“Mücadeleniz kendiniz için en iyisini aramaktır, bizimki ise onu elde etmek için size yardım etmektir!”


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri  İndirme Linkleri 

Android (Google Play)  1 Yorum

     
      gizli güzel  
    03.05.2015-16:19
    g

    Çok saçma cevaplar diye giriyosun bunlar çıkıyor tövbe tövbeYORUM YAZ


E-posta adresinizi hiçbir şekilde kimse ile paylaşmıyoruz


Android UygulamalarTürkçe Android UygulamalarıBilgi UygulamalarıVerimlilik ve Gelişim Uygulamaları
, , , , , , , , , ,
Yazar: andropedi  Puan: 2.7  Y: 03/03/2015      
ANA SAYFA | Android Uygulamalar | Android Oyunlar | Android Haberler | Android Duvar Kağıtları | Ücretsiz Uygulama | Tüm Kategoriler | İLETİŞİM

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2023